Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus gitáron lehet...

Akusztikus gitáron lehet játszani pörgősebb, punk zenéket?

Figyelt kérdés

Ilyeneket: Ramones, Nirvana, Green day, Tankcsapda, Alvin és a mókusok, Red Hot Chili Peppers, Grenma, Bon Jovi, Road, Exploited stb. :D

Ezeke a kedvenceim, és jó lenne megtanulni eljátszani őket, de ezek hogy hangzanak akusztikus gitáron?

a Tcs-től az Egyszerű dal-t kb mennyi idő megtanulni?

Ti emlékeztek az első számra amit hibátlanul el tudtatok játszani? Mi volt az?:) Tanárral vagy nélküle?

13/l:)


2013. szept. 15. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy a szöszbe ne lehetne!

Green day:American idiotot játszottam 6.ban sulis Ki mit tudon akusztikuson,én lettem a közönségdíjas! :D

2013. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, de az ilyen stílusú zenékhez inkább az elektromos gitár való, akusztikuson kicsit furán fog hangzani. Tankcsapda Egyszerű dal full kezdőként is talán egy óra, de lehet hogy ezzel sokat mondtam. Mondjuk egy Bon Jovi - Bed of roses vagy Always a jó kis szólók miatt még haladó gitárosként is időigényesebb.

Ha teheted, akkor járj tanárhoz, tényleg nagy segítség, de ha valamilyen okból erre nincs lehetőséged, akkor sem dől össze a világ, egyedül is lehet eredményesen tanulni és fejlődni, de lényegesen nehezebb. Nem tudom, hogy mi volt az első dal, amit megtanultam gitáron, de arra biztosan emlékszem, hogy az első, amit tényleg jól tudtam játszani, az a Green day-től a Good riddance volt. 17/f

2013. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!