Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a koreai népzené...

Mit gondoltok a koreai népzenéről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla? Szerintetek lehetne híres Magyarországon egy koreai népdalokat éneklő lány? A tehetségkutatókban mennyi esélye lenne ennek a műfajnak?

Én nagyon szeretem a koreai népdalokat (és a k-popot is, de ez most nem ide tartozik...)



2013. szept. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

NEM! NEM! NEM!!!!!

Gyűlölöm! És ezért gyűlölöm azokat a magyarokat akik ezt hallgatják. A saját népzenéinket nem ismerik, de azért hallgassunk meg kommunista dalokat, úgy, hogy még helyesen se tudjuk kiejteni. Meg persze tudjuk miről szól.

2013. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

dél-koreai népdalok nem komuntista dalok.

Vannak olyan magyarok, akik jobban szeretik pl. a koreai népdalokat, mint a magyart. Ezzel szerintem semmi baj nincs. Én nem szeretem a magyar népdalokat, de ez ízlés kérdése.

A kiejtésről pedig annyit, hogy tanulok koreaiul, és a neten le van írva a szövegük.

2013. szept. 11. 20:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a zene hallgatáshoz nem kell a dalt kiejteni.
2013. szept. 11. 20:58
 4/4 deniblender ***** válasza:
Próbáld ki. De egyszer egy tehetség kutatón elhangzott egy olyan kijelentés hogy "miért nem olyat énekelnek amit mindenki ismer". Nekem ettől már nem tetszett a dolog.
2014. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!