Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangszeren kezdjek el...

Milyen hangszeren kezdjek el játszani?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

naná, hogy elektromos gitáron!!!


vagy esetleg a szüleid örömére dobon... ha van egy dob szerkód, és megtanulsz pontosan alaptémát dobolni, már csinálhatod is az ac/dc-t... de egy biztos... a rock zenekarokban a dobos "hiányszakma"

2013. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Userr666 ***** válasza:
100%
Fafúvós rétinyöszörgetőn.Mégis mi máson?
2013. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. aug. 25. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Skót dudát, mostanában az ír kocsmapunknak nagy divatja lett :) Amúgy viccet félretéve, én a dobot vagy basszusgitárt ajánlanám, kb mindenki gitározik, ezekből viszont jóval kevesebb van, sokkal könnyebben találnál együttest.
2013. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Userr666 ***** válasza:
Te is láttad a badpipert?XD
2013. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem láttam a badpipert, de nagy ír rock rajongó vagyok (Dropkick Murphys, Paddy and the Rats), szóval sok kedvenc együttesemben játszanak skót dudán is ;)
2013. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. aug. 26. 09:03
 8/9 anonim válasza:

És mi a véleményetek a mandolinról?

Én most azon kezdek majd.

2013. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mandolin is tök jól passzol a skót és ír zenéhez, szóval nekem az is bejön (jó mondjuk milyen pengetős hangszer nem...). Erősen gondolkodtam rajta, hogy gitár és basszusgitár mellett elkezdem azt is, de aztán arra jutottam, hogy inkább gyakorlok többet gitáron és basszuson, minthogy még egy harmadik hangszer tanulásába is belekezdjek, de még mindig tervben van a banjoval és az ukulelével együtt, csak nem a közeljövőben...
2013. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!