Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne Midi keyboardna...

Hogyan lehetne Midi keyboardnak használni vagy bekötni a Gépre?

Figyelt kérdés
Van egy Yamaha YDP-131 típusu elektromos pianinóm.Ennek az alján vannak ilyen be- és kimenetek [link] Ezen a képen levő pedal feliratú általában be van dugva, de a kép miatt kihúztam. A másik kettőbe(Midi out & in) milyen kábelt lehetne dugni? Hogyan lehetne pl egy gépre midi keyboardként rákötni?
2013. aug. 23. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

a csatlakozó szabvány neve tuchel más néven DIN

lehet kapni tuchel-jack átalakítót

azzal a géped vonalbemenetére rá lehet kötni (a midi outba kell bedugni, a gépen meg a line-in foglalatba dugni)

[link]

2013. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Er
2013. aug. 23. 22:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. De aztán gondolkodtam és rájöttem, hogy valószínűleg létezik MIDI-USB kàbel. :D ettől függetlenül viszont köszönöm a választ ugyanis így egyből tudom akkor, hogyan oldjam meg, hogy az erősítőn levő hangfalakon halljam amit játszom :)
2013. aug. 23. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!