Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » FL studio-t nehéz használni?

FL studio-t nehéz használni?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, semmi hangszeren nem játszok, nem ismerek semmi ilyen ugymond zenei alapot.. csak szeretnék mixelni effektezni meg ilyen dolgokat fl studioban. nehéz használni? vannak itt tapasztaltak? melyiket verziot szedjem le? esetleg full hülyéknek tutoriál van?:D

2013. aug. 9. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
85%

Háááát

Nekem speciel 6 év dobbal, ebből 2 év dzinti/zongorával + ezek mellett 4 év szolfézzsal olyan 2 hónap alatt tudtam az alapokat autodidakta módon (tehát semmi tutorial) napi 3 órában

És ezek csak az alapok. Nem mondom, hogy kis DAW az biztos!! :D

Ha nekiállsz, és tényleg elég elszánt vagy, akkor simán megvan egy 3 hónap alatt (véleményem szerint)

De, ha a zenei alapokra gondolsz, akkor azt hangszerrel kell tanulni!....Amúgy gondolkodtam már rajta, hogy magyar nyelven csináljak tutorial videókat FLS-el kapcsolatban teljesen nooboknak, hogy mit, hogyan, hova, etc


A verziószámot meg fogd fel úgy, mint játékoknál a patchet.

Tehát nem különbözik szinte semmiben, csak néhány újítás van beletéve + bugfixek

Vagy esetleg, amire még gondolhattál, az az, hogy milyen edition.

Ott meg a sorrend így hangzik: Demo<Fruity Edition<Producer Edition<Signature Bundle


Én az FL Studio 10 Producer Editiont használom 12 éves korom óta és nem érzem, hogy ennél nagyobb kellene...TÖKÉLETESEN megfelel arra a célra, amire én használom! Vagyis pontosabban zeneírásra, leginkább Massive, Nexus2, Z3TA 2+-al használva.

Itt találatod néhány számom, ha érdekelne [link]

Ha esetleg nem találnál normális tutorialt, vagy nem érted az angolt etc, akkor nyugodtan rámírhatsz :D

(de akár skype s szóba jöhet, ha úgy könnyebb neked)


15/F

2013. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!