Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb cintányér?

Melyik a jobb cintányér?

Figyelt kérdés

Paiste 101 14" Crash.....Vagy....Sabian Solar 14" Crash?

Sokan mondták, hogy a Paiste-nak jó hangja van viszon nagyon könnyen törik. A Sabian Solar strapabíróbb de a hangja nem a legjobb. Ti melyiket vennétek? Most vettem dobszerelést, de nincs a készlethez cintányérok. Na szóval, melyiket lenne érdemesebb megvenni?



2013. aug. 20. 23:43
 1/9 anonim válasza:
Szerintem semmiképp se 14"-ost vegyél crash-nek. Nem túl intenzív a hangja, túl hamar lecseng. Legkisebb cintányérként minimum a 16-os méretet ajánlanám, persze ez sok mindentől függ, például hogy milyen fajta zenében is szeretnéd használni. Sabian vagy Paiste, nos ki mire esküszik, meg kell tapasztalni. Mindegyik márkánál vannak gagyibb és jobb hangzásúak is. Én Meinl és Stagg cineket használok, tehát a 2 fent említettről nem tudok sajnos személyes véleményt adni. Azért remélem tudtam valamelyest segíteni neked.
2013. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon gagyi réz cintányér, játékok. Hamár választani kell akkor a 101, mert a solar a világ legszarabb cintányérja, igaz a 101-es meg a második... Csakis minimum b8-as bronz tányért vegyél, a réz semmit se ér, nincs semmi hangja és hamar el is reped, mehet a kukába. Paiste 301 a nagyon minimum.
2013. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és NEM A MÁRKA SZÁMÍT, hanem azon belül a SZÉRIA. Nem mindegy hogy Zildjian ZBT vagy K Custom... Vagy Meinl MCS vagy Byzance....
2013. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó: ez mind szép és jó de nem koncertre kell azért csak gyakorlásra :) arra meg szerintem elég....Meinl HCS-ről mi a véleményed?
2013. aug. 21. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, inkább akkor zildjian zbt, javaslom higy inkább használtan vegyél egy jobb kategóriásat, hidd el réz tányérra nem érdemes pénzt költeni. Ajánlom a dobbolt.hu-t ha pest közelében laksz menj el oda mindenképp, ott ki is próbálhatod őket, és segítenek kiválasztani is.
2013. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Xiii. kerületben lakok onnan messze van a bolt?
2013. aug. 21. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az oldalukon, ha pesti vagy akkor nem kehet olyan nagyon messze...
2013. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi...ja és még annyit h az Istanbul cinek jók? azokat lehet Magyarországon kapni? P.mobil-nak egy ideig csak olyanjai voltak...de nemtom lehet e itthon kapni.
2013. aug. 21. 14:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jók, igazi kézzel készült török cintányérok, B20-as ötvözetből öntött, és nyújtással (eszterga)formázott, az eddig említettekkel (hcs, zbt stb.) nem lehet egy lapon említeni.
2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!