Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A barátaim azt mondták az új...

A barátaim azt mondták az új "Nirvana - Girls-re, hogy sokkal jobb mint az eredeti. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Kb. 8 ember mondta ezt és egyedül én azt , hogy a Smells Like Teen Spirit jobb sokkal. Mondjuk én mindig ilyeneket hallgatok mint a Nirvana meg a Guns N Roses de akkoris jobb szerintetek is ugye?

15/f



2013. aug. 16. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom, most az összemixelt, hulladék disco változatra gondolsz? Szerintem megsérti Kurt emlékét az a mix...
2013. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik a jobb? Egy zenei mestermű egy igazi legendától, vagy egy elcseszett olcsó diszkószar?
2013. aug. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól a megmixelt hányadéktól rosszul vagyok.
2013. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ez-meg-az ***** válasza:
én szeretem mindkettőt, de mindenből az original a jobb. ^^
2013. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj ha az eredeti klippje is teli lenne félmesztelen fullos csajokkal akkor az lenne a jobb.De ezt mindenki tudja anélkül is jobb az eredeti,hogy teli pakolnák a klippet mindenféle undorító marketing klisékkel.
2013. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor nekem volt igazam :D
2013. aug. 18. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!