Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MEnnyi idő alatt lehet zeneszá...

MEnnyi idő alatt lehet zeneszámokat játszani gitáron?

Figyelt kérdés

Van egy elektromos ibanez gitárom. Hetente egyszer járni fogok magántanárhoz, és természetesen majd otthon is gyakorlom legalább 1-másfél órát. Ilyen számokra gondoltam: Metallica, Acdc, Guns n roses, Jimmy Hendrix, Ozzy Osbourne, Slash, Nirvana, Alice cooper.

Előre is köszi 13L


2013. aug. 20. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezaz! Nem sok dolog van, ami jobb annál, ha egy 13 éves lány gitározni akar és ráadásul jóféléket hallgat! ;)


Amúgy ez személyiségfüggő tényleg... Erre senki sem tudja jobban a választ, mint te. Rengeteg gyakorlás persze, de megéri szenvedni a gitárral. Igaz, hogy érdemesebb akusztikus gitáron kezdeni szerintem, de azt mondom, hogy csak hajrá! :D

2013. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Majd még lehet hogy akusztikussal kezdem ezt mèg nem tudom de igyekszem a tanulás melett minél többet gyakorolni és akkor remélem minél hamarabb sikerül eljátszani a kedvenceimet
2013. aug. 21. 08:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jóféle hardrockot szeretnél játszani, amihez egyértelműen elektromos gitár illik, és már van is gitárod, akkor szerintem felesleges dolog lenne akusztikust venni és azzal kezdeni, ha elektromoson szeretnél játszani, tanulj is azon. Nirvanát szerintem kb 1 hónap után már lazán fogsz tudni játszani, olyan 1 év után már jól fog menni az AC/DC meg a GNR is, az Ozzy meg Metallica azért vmivel nehezebb, de ha rendesen gyakorolsz, az is simán elérhető cél... Persze minden csak attól függ, mennyit gyakorolsz, az a kulcsa az egésznek. 16/f
2013. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!