Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg lehet tanulni gitározni...

Meg lehet tanulni gitározni tanár nélkül mondjuk a youtuberól?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő lennék és szerintetek ez a hangszer jó lenne egy kezdőnek?

[link]


Köszönöm a válaszokat :)


2013. aug. 19. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, részben ez is részben az elméleti rész kihagyásáért nem fejlődik ki.Gondolok itt arra, hogy ha valaki egy pentaton skálát nem ismer, az nem nagyon fog hallás után tanulni, pedig egy idő (már 1-2év) után sokkal könnyebb, mint olvasni a tabot és keresni, hogy ezt most hol a francba fogjam le.Hiszen ha tudsz pár skálát, már azt is felismered, hogy hogyan jönnek egymás után a hangok, még ha név szerint nem is ismered őket, de a rendszeres játék miatt berögzülnek az agyadba és ha meghallasz egy számot, már egyből tudni fogod, hogy hol kezdj hozzá.
2013. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hűű az első mondat elég érdekesen sikerült.:D Tehát így akartam: Hát igen, részben ez is az elméleti rész kihagyásáért nem fejlődik ki.
2013. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Amúgy 25 éves lány vagyok és hobbi szinten érdekel igen.

Mindig is sajnáltam,hogy már ált.suliban nem kezdtem el valamilyen hangszeren játszani , mindig is a gitár tetszett és most úgy döntöttem belevágnék.

Szóval tényleg full kezdő lennék, nem tudom milyen gitár lenne a megfelelő. Egyébként igen,család,barátok és saját magam szórakoztatására és egyszerűen azért,mert imádom a gitárt és a zenét :) Ki tudja még a végén be is vehetnek egy zenekarba :D :)

2013. aug. 20. 19:49
 14/15 anonim ***** válasza:
Soha nem késő!:) De a linkelt gitárt meg ne vedd! Jó lenne, ha egy kicsit többet tudnál rá szánni.(20-25ezer)Vagy esetleg használt nem érdekel? Mert találtam gitarshopon ezt [link] Gitároknál sokszor jobb a használt, mint az új, mert már be van állítva és nem lehet vele annyi probléma, mint egy újjal. Én lealkudnám 14-15re, hidd el jobban megéri, mint hogy veszel 20ért egyet újonnan és 5 percenként hangolni kell, mert olyan rossz minőségű hangolókulcsokkal van felszerelve.
2013. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Már bocsánat, de például a környékünkön egy valaki volt eddig, aki elkezdett gitározni, pár év alatt annyira jutott az egyetlen környékbeli tanárral (és napi szinten pár száz km nem lenne jó..) , hogy bírta csiszatolni azt a szerencsétlen gitárt.. (nem tudom, hogy hogyan fogalmazhatnám meg... mint amikor csak eljátsszuk, hogy megy, de rájön a lábunk is, hogy valamit nem jól csinálunk rajta... :D )
2017. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!