Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyiért éri meg innen...

Mennyiért éri meg innen gitárt rendelni, és miért van ekkora ár ingadozás Magyarország, és külföld között?

Figyelt kérdés

Itthon 170k, külföldről 100k? Használt lenne, vagy csak itthon ilyen drágák a gitárok?

[link]

[link]

Ezt most egy durva példának raktam be, igazából ott tűnt fel, hogy gitárt szeretnék vásárolni, és olvastam leírásokat. Ott tűnt fel, hogy amit több helyen 299,00 euróért árulnak itthon 300 fölött van, és elkezdtem külföldi oldalakat nézni. Van olyan hangszer ami fele annyiba kerül mint magyarországon.


2013. aug. 16. 17:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Csak most vettem észre, oda van írva, hogy használt, de még az újonnan vett gitár is 40kval olcsóbb lenne...
2013. aug. 16. 17:48
 2/2 anonim ***** válasza:
A szállítási költséget is számítsd bele, Magyarországra nem sok cég szállítja ki ingyen a cuccot. Ja, és ott a rizikó, hogy ha garanciális probléma van vele, akkor elég nehéz az ügyintézés. Amúgy drágább gitároknál anyagilag tényleg megéri külföldről venni.
2013. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!