Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a magyar zene, ami...

Melyik ez a magyar zene, ami a Viván szokott menni?

Figyelt kérdés
Sajnos se az előadójára, se arra nem emlékszek mit énekelnek benne :D Csak azt hogy tetszett. De állandóan ez a zene klip szokott menni reklámok közt. Csak egy kis részlet. Talán a klipben van egy lány meg egy pasi, aki levette a pólóját xD

2013. aug. 13. 16:25
 1/7 Aries Lau válasza:
Magyarázd el jobban a klippet légyszi, mert szoktam Vivát nézni, de nem értem teljesen, amit leírtál :D
2013. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pár másodpercet mutattak belőle :D valami olyasmi volt, hogy a csaj meg a pasi fürdött valahol és mentek hazafele, a pasi meg nem vette vissza a pólóját hanem a kezébe volt. erre emlékszek. de egyértelműen magyar volt. még a viva tv oldalán is kerestem, de nem találtam...
2013. aug. 14. 11:36
 3/7 A kérdező kommentje:
És azt hiszem férfi énekelte.
2013. aug. 14. 11:38
 4/7 anonim válasza:

We are rockstars- Én leszek minden


Szerintem ez az, de nem biztos :)

2013. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez az :)
2013. aug. 14. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Csk úgy zárójelben: az nem a klipje,mert amikor más zene ment ott,a kliprészlet ugyanaz volt..:)
2013. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ezt én is nagyon kerestem, úgyhogy szintén köszönöm! :)
2013. aug. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!