Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ők a magyar zene 'szennye'?

Ők a magyar zene 'szennye'?

Figyelt kérdés
Sok zenész a magyar zenét nagyon 'elferdíti', más irányba állítja be, mint amilyen valójában. Itt elsősorban rájuk gondolok: Jolly + a macája Suzy, Bunyos Pityu, Tesók, Kaly, meg sorolhatnám. Itt azokra az előadókra gondolok akik a Nóta tv-n vannak. Sokszor a legszívesebben lekapcsolnám az egész házban az elektromos áramot, mikor a szomszédból ilyen szenny hallatszik át :D Ti is így vagytok vele?

2013. aug. 8. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
A magyar zene önmagában szenny.
2013. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ebből a felsorolásból Bunyós Pityu nevét hallottam már, tehát tudom nagyjából milyen kaliberű előadókról lehet szó...


Ugyanakkor lehet, hogy a szomszédodnak meg a te zenéd a szenny, azért, mert a zenei ízlés szubjektív. Én az ilyen mulatóson kívül ugyanúgy szennynek tartom a legtöbb elektronikus "zenét" és a magukat alternatívnak tartó kispál klónokat is, lehet hogy éppen véletlenül ezzel a te kedvenceid valamelyikébe találtam.

2013. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a magyar nótát és a cigány zenét is, de olyan előadóktól, mint Kovács Apollónia. Ezeket akiket említesz nem ismerem, de azt sajnálom, ha miattuk húzzák le a magyar nótákat.
2013. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük helyre a dolgokat, a mulatós nem keverendő össze a népdalénekesekkel és cigányzenészekkel, teljesen más a kettő stílus, senki nem gondolja, hogy a mulatós az magyaros zene lenne.
2013. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Userr666 ***** válasza:
84%

1.válaszoló!

Miért lenne a magyar zene szenny?Rengeteg magyar zenekar van akire bűn azt mondani hogy szennny.Például:Kispál és a borz,Tankcsapda,Pokolgép,Ossian,CpG,Leander,Road,Depresszió meg még sorolhatnám.

2013. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

kedves 1. válaszoló hallottál már az rtm-ről( [link] 1 számukat hallgasd meg és megváltozik a véleményed.......pl.:

http://www.youtube.com/watch?v=Aj_0loapHUk

http://www.youtube.com/watch?v=u_ZfEt0hXTA

http://www.youtube.com/watch?v=YCxtECvuE7E

http://www.youtube.com/watch?v=DZ_5hKkzI00

2013. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez azért eléggé giccses zene. Ezek a fajta előadókra még az is jellemző hogy a szép népdalainkat feldolgozzák (de nem úgy mint a Holdviola pl), átdolgozzák és sokszor elrontsák őket.
2013. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az 1-es válaszolóval nagyon is egyetértek, mert a magyar zene elég 'gázos'. Nemcsak most, hanem mindig is az volt, ezért is utálom az énekórákat a suliban, mert állandóan magyarul kell (nálam kellene) énekelni. Egy magyar előadót sem ismerek el én, sztárnak, ahogyan a magyar sajtó, és média emlegeti őket, de az is tény, hogy néhány magyar zenész/énekes nagyot alkotott, még ha én nem is szeretem, sem őt, sem a zenéjét. Itt gondolok pl. Bangó Margitra vagy a Bódi családra (a Bódi családnál inkább Margóra és a Gusztira, mert a fiúk nem tud énekelni egy fikarsztnyit sem :D). Sajnos nem lehet azt ma Magyarországon megcsinálni, hogy az ilyen zenészeket, akik 'szennyet' alkotnak kitiltják a médiából. Amikor tesóm nézi az a sz˘ros Nóta tv-t legszívesebben kifutnák a világból, mert csak a fos zene folyik abból a csatornából, állandóan Jolly-t, mag egyéb roma énekeseket nyomatnak, akik semmit nem értemnek a zenéhez, csak nyomják 100-zal a semmirevaló zenéjüket. Néha az agyam eldobnám, mikor őket nevezik 'világsztárnak'. Világsztárnak nevezni őket csak azért mert néhanapján pl. Szlovákiában is fellépnek, hülyeség, de még mekkora?!?! Azon meg pláne megy vagyok lepődve, hogy a magyarságnak egy jelentős része (mint ahogyan már írta előttem egy kedves kommentelő) ilyen 'szennyre' ropja a táncot, ilyet énekelnek, stb. Ti már nem unjátok, vagy meg sem halljátok ezt a fost?
2013. aug. 8. 20:11
 9/15 leander20 ***** válasza:
egyet értek szeretem a tankcsabdát,a lendert,a roud-ot és ezek nem "szenny"zenék de a mulatós,cigány zene igen!!!ja meg az sp..stb hasolók!!
2013. aug. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5:

A Kispál ugyanolyan szenny, mint a mulatós (szerintem), de már szerencsére nem is létezik, a többi amit felsoroltál, az nem szenny, de a Tankcsapda az utóbbi időben azért igyekszik, a Pokolgép és az Ossian meg már csak a múltból él.

2013. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!