Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki, aki már volt...

Van itt valaki, aki már volt a Tankcsapda Rockmafia Tour-jának valamelyik koncertjén? Kérdés lent

Figyelt kérdés
Aki volt, az meg tudná mondani, hogy kb. melyik számokat játszották? Tehát az új album dalait adták elő vagy a kissé régebbi számaikat? Hogy megy ez? Ez most egy lemezbemutató tour? Akkor most az új lemez számait fogják játszani? Vagy keverve? Nem nagyon járok koncertekre, viszont most megyek, és jó lenne felkészülni rá kicsit jobban :D :)

2013. aug. 7. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én voltam egy koncertjén. Mondjuk a koncert elejéről lemaradtam, de láttam egy interjút, amit a koncert előtt csináltak.

Kb. 6-7 számot játszottak az új albumról. A többi mind a régebbi, ismertebb számok közül volt.

Pl: Ez az a ház, Nem hagylak el stb.

2013. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jöhetnek még a résztvevők válaszai! :)

2013. aug. 7. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd 5 perc 55 mp-től.

2013. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt van két számlista a turnéról:


[link]

[link]


Eléggé hasonló a két összeállítás. Én egy harmadik koncerten, a Campus fesztiválon láttam őket, és ott is nagyjából ezeket játszották.

2013. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 leander20 ***** válasza:
kb úgy ahogy az első válaszoló monta,viszont csak 1-gyen voltam(12 éves vagyok) de azért voltam néhány más mien koncerten is de anyi részeg embert egyhejen mint a tcs koncerten még nem látam!! :D
2013. aug. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!