Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mejik ez a metálszám segicsete...

Mejik ez a metálszám segicsetek léci nagyon fontos llene? Többi lent!

Figyelt kérdés
iejn folkos vagy mien tudjátok ien vmi népmetál vayg mi, a klipjébe még ien kalózok vannak, de amuyg igen nagy szám gyoo gexi naon nagy szám még ien hajón vannak ott zenélnek a klipbe ien kalozok, ugy kezdödikk maga a szám h az elején ien szintetizátor ugy csinál mintha azt jáccaná h tündi-móni-tündi-móni-tündi-móni-tündi-móni-tündi-móni-tündi-móni-tündi-móni-tün, éés még az énekest aszem rolandnak nak hivják és ö van a szintetizátorral ien nyakba akaszthatós szintetizátor, mert még a pántjára rá van irva h roland asszem ugy hivják és a refrénnél mintha vmi olyasmit énekelne h kilhó meg nemtom még iesmiket, és ien kalózhajón énekelnek meg mond vmi dévidzsonszt is... na léci segicsetek megtalálni agyon kéne, elöre is köszi !!

2013. aug. 6. 13:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne b@ssz fel! 16 évesen így írsz? Nem a szintetizátor Roland? :-DDDDD
2013. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a kérdésen szeretnék nevetni, de sajnos inkább sírhatnékom van... :(
2013. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Az összes rock- és metálkedvelő nevében én szégyellem magam helyetted... kritikán aluli, hogy mennyire buta vagy. Az ilyenek miatt nézik le az összes többi metálost és rockert, mint te.
2013. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A rockrádióban képet is sugároznak? Azt írtad rádióban hallottad, közben leírtad a klipet. Na most akkor mi van?

Na jó segítek, hátha nem kamu a kérdés:

A rádió állomás honlapját keresd meg neten, hátha van archivum. Esetleg láttad a videót is? Melyik adón? Keress rá! Én eddig még minden dalt kiderítettem így. Minden zenei csatornán van toplista, abból is kideríthető. Ha nekem tetszik egy dal, mindig megnézem, hogy hány órakor hallottam így könnyen kinyomoztam. volt, hogy írtam a rádió e-mail címére és készségesen megírták, hogy mit hallhattam akkor.

amúgy a leírtak alapján komoly metál szám lehet :-D

2013. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
xD úgy volt h a tv-bee volt ilyen rockrádió vagy mi és ott volt a klip na....
2013. aug. 7. 16:12
 16/27 A kérdező kommentje:
zenecsatornán láttam, de már megvan, Alestorm - Keelhauled :)) megtaláltam de azért kössz....
2013. aug. 7. 16:13
 17/27 A kérdező kommentje:
am azz 1. válaszolónak köszönöm mer az a helyesirási könyv 1 kicsit segitett, úgyhogy most azt is olvasgatom és még1szer kösz mindenkinek aki irt hiába nem tudtátok meik dal mert megvan, megtaláltam:))
2013. aug. 7. 16:17
 18/27 rajcziz ***** válasza:

Ne akadjatok már ki a kérdező helyesírásán, nyilvánvalóan erőltetett (ugyanazt a szót többféleképp írja le).

Viszont aki a metalrajongók nevében szégyelli ezt a helyesírást, az legalább tanulja meg, hogy hogyan kell leírni kedvenc műfaját!

2013. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Igenis le tudom írni, de még a hivatalos helyeken sem egységes, hogy a metal vagy a metál szót használják. Ezért én is egyszer így, egyszer úgy használom.
2013. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 BringaManó ***** válasza:
100%

1. A kérdés nyilván fake, ne hülyüljetek, tetteti. (IMHO)


2. A ‘metál’ műfaj neve így írandó, a ‘heavy metal’ pedig így, és ‘metálrajongó’, de ‘heavy metal rajongó’, tekintve, hogy az utóbbi idegen írásmód többszavas kifejezés (vö. OH. 277. oldal).

[Tehát a rajongó kolléga a #13-as hozzászólásában teljesen jól írta a "rock- és metálkedvelő"-t, rajcziznak pedig szótárterápiát tudok javasolni. Ha már nagy arca van, akkor érdemes tenni mögé valamit. :-) ]


3. Utsó: az nem baj, ha tudod, hogy hol így írják, hol úgy – viszont erre az a legrosszabb "válasz", hogy te is egyszer így, egyszer úgy használod. Légy következetes!

Ha valamit hibásan írsz, de egyformán, még az is jobb, mint összevissza. Az már más kérdés, hogy mereven tartod is hozzá magad valami magyarázattal (pl. nekem így tetszik, én így tanultam, stb.), vagy csak egyszerűen most így tudod, de ha meggyőznek, akkor szívesen váltasz. De mindenképp az a normálisabb, ha következetesen, egyféleképpen használod. – Különben te is úgy végzed majd, mint a fenti kérdés(paródia)... :-)

2013. szept. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!