Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szerepelhet marihuána a...

Miért szerepelhet marihuána a videoklippekben?

Figyelt kérdés

Pl. Kid Cudi-Marijuana vagy sok Whiz Khalifa és Snoop Dogg videoklippben is feltünik a marihuána.Ha pl. megnézik a rendőrők a videoklippet akkor nem adnak ki rájuk körözést vagy valami hasonlót?

Vagy amerikában legális a marihuána csak terjeszteni nem lehet,vagy h. van ez?



2013. aug. 6. 11:31
 1/7 anonim válasza:
76%
A videoklippeket nem igazi marihuánával forgatják, ahogy a trainspotting filmet sem igazi heroinnal forgatták. Amúgy meg az USA -ban bizonyos államokban legális. Persze a klipeket ott sem azzal forgatják mert van olyan hogy 100x kell egy jelenetet forgatni míg megfelelően sikerül.
2013. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Valószíűleg a klipet nem azzal forgatják, vagy ha igen, akkor a forgatás után gyorsan eltűntetik. A híres zenészek jelentős része füvezik, mégsem igazán piszkálja őket a rendőrség, hiába köztudott. nemrég olvastam, a Rolling Stones dobosa, Charlie Watts mostanában azt nyilatkozta, amikor erről kérdezték, hogy naponta akár 50(!!!!) füves cigit is elszív, és az elmúlt 30 évben alig volt olyan nap, amikor tiszta volt. Kirk Hamett és Lars Ulrich a Metallicából is köztudottan tonnaszám szívják a füvet, mégsem piszkálják őket...
2013. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
ezt a baromsagot, nem igazi fűvel...:D igenis igazi fűvel forgatják, csak ott kint dekriminalizálva van a legtöbb helyen, nem nagyon foglalkoznak vele, egyébként tuti még nemvagy 15 éves erre a fejem tenném egyre többen kezdik belátni végre hogy a marihuananak sokkal kevesebb káros hatása van mint például a napjainkban legtöbb problémát okozó alkoholnak. berugok agressziv idiota vagyok kötekszek verekszek :/ beszívok, szeretek mindenkit nyugodt vagyok és éhes... melyik a roszabb na?!
2013. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sry de ha nkm szol az h. nem vagyok 15,akkor keztheted magad lefejezni 17 vagyok...

amugy én is ezzel értek egyet a füvet kéne legalizálni szerintem,mindenki jol járna csak a kormány nem mert nem fojna nekik be ebből pénz,mint az alkoholbol,kendert tudunk otthol is előállítani és ha legalizálnák akkor szerintem minden 2. háztartásban lehetne találkozni egy-két cserjével,de alkoholt nem tud mindenki otthol előálitani drága és hosszu folyamat lenne mig a kendert csak öntözni kell és különböző tápanyagokal elátni,és sok fénnyel és nem is olyan hosszu folyamat amig megnől aratható méretre :D

2013. aug. 6. 23:32
 5/7 anonim válasza:
59%
Márpedig szerintem nem igazival forgatják általában. Ugyanis ahogy írtam egy videót nagyon sokszor felvesznek mire jó lesz. Egy régi ismerősöm szerepelt egy kakaó reklámjában és azt mondta, hogy olyan sokszor forgatták a jelenetet ahogy iszik belőle, hogy a végén már mindig visszaköpte mert nem tudott már többet lenyelni. Most képzeld el milyen amikor már századszorra veszik föl a spanglizós jelenetet. Addigra igencsak bealudna az ember.
2013. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én simán kinézem a wiz khalifabol és a snoop dogg bol is hogy rílbe dzsóznak nemis dohányzik egyik sem csak szívnak de azt non stop amikor nem alszanak :)
2013. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, ha ez nem igazi, akkor nem tudom mi, de nagyon élethű... https://www.youtube.com/watch?v=Nxl41KBR0zI
2014. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!