Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi bajotok van a BVB-vel?...

Mi bajotok van a BVB-vel? Őszintén!

Figyelt kérdés
A kedvenc bandám, minden számukat szeretem ezért fel nem tudom fogni, miért mondják azt, hogy "hallgasd végig az albumukat és ha nem megy el a kedved menj orvoshoz"... Ezek a stílustalanok!

2013. aug. 5. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

A megjelenésükkel és a zenéjükkel és gondok vannak.

Előbbivel az a baj, hogyha finoman szeretnék fogalmazni, akkor nem túl férfiasak: [link]

A zenéjükkel az a baj, hogy semmi köze a metalhoz. Kb. olyanok, mint Justin Bieber a popszakmában.

2013. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Semmi bajom nem lenne velünk,mert igazából kicsit olyanok mint a 21. század Mötley Crüeja.De valahogy mégse szeretem a zenéjüket,nemtom megmondani miért.
2013. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Zenéjükkel semmi bajom, pár számukat szeretem.

Kinézetük.. számomra elég taszító, szerintem férfiatlanul öltözködnek.

Amúgy tele a hócipőm ezekkel a BVB-s kérdésekkel! Nem tudom hányan imádjátok őket GYK-n, de egy csomószor látok olyan kérdéseket hogy "BVB fanok merre vagytok?" "Ti is szeretitek a BVB-t?" "BVB-fanok, ismerkedni?" és egyebek. Egyszerűen elegem van már, hogy b*****k használni a keresőt. írd be oda hogy BVB vagy a teljes nevet, és amelyik kérdésnél vannak fanok, írj privit hogy te is fan vagy spanoljatok, de ne írjátok már ki 30 ezredjére is ugyanazt!

2013. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Ne azt írja be hogy BVB, mert akkor kijönnek a Dortmundos kérdések is :D

Amúgy én elég kettős véleményen vagyok velük kapcsolatban. A zenéjüket szeretem, de a kinézetük enyhén szólva szerintem is riasztó és férfiatlan...

Amúgy semmi bajom velük, várom a következő albumot, de koncertre nem fogok menni sose :D

2013. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KAMUI ***** válasza:
100%

Semmi bajom velük a kedvenceim nekem is..:)

Kinézet? :D Hát szerintem ezt hívják stílusnak a knézetük ütős! Nem valami fekete pólós Rockerek.:D Szerintem nagyon királyok

2013. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, stílusuk az van, szinte mindent a Mötley Crüe-től koppintottak. :DD Félreértés ne essék, imádom a rock/metál zenét, de elég nagy pofátlanságnak tartom, hogy Andy például töbször is lemajmolta Nikki Sixx-et. A zenéjük bevallom nem fogott meg, egyszerűen komolyan venni sem tudom Őket, mert manapság csak a 14-15 éves kislánykák tombolnak a zenéjükre, mintha kifejezetten ezzel a korosztállyal akarnák bekajáltatni a zenéjüket.
2013. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Régebben nagyon szerettem őket és az általuk képviselt vonalat, viszont utána változott egy kicsit a gondolkodásmódon (szerintem jó irányba), és máshogy állok hozzájuk is. Az a baj, hogy szinte tényleg csak a tizenéves korosztályt tudják megfogni.

A zenével semmi bajom, jól megoldott, minden bandatag egész ügyes, szóval a jelenség ezen része tetszik. A dalszövegek és úgy az egész banda üzenete már kevésbé... Végül is, összefoglalva, amit sugallnak (mind a dalokkal, mind a megnyilvánulásaikkal) nem más, mint ami a tipikus tizenéveseknek kell, közhelyes.

2013. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Először is, nem metál,hanem rock. Szóval nincs mondanivalójuk? Ha ismernétek őket és a számaikat,tudnátok,hogy nagyon is van. Mindennapi probléma,hogy fiatalokat zaklatnak osztálytársak,iskolatársak,ismerősök,mert mások mint a többiek. Gondolok itt stílusra, nemi identitásra, vallásra, nemzetiségre,stb. Ez igenis jelentős probléma. Andynek nagyon jó hangja van, a gitárosok csodálatosak, a dobos remek...
2013. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!