Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok jó magyar női énekeseket?

Tudtok jó magyar női énekeseket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Péterfi Bori, nagyon egyedi, kreatív. Szuper stílusa van.


A magyashegyi undergrund énekesnője, akinek nem tudom a nevét, de nagyon misztikus a hangzása.


És Méhesi Marietta. Elsőre furcsának tűnhet és még azt is lehet rá mondani, hogy rossz, hangja van, de ahogy átadja az érzelmeket a dalon keresztül, azzal megvett engem kilóra.


Többet nem ismerek. Vannak még olyan nők, akiknek megírnak valami hülyeséget és még ki is éneklik a megfelelő hangokat, de azok a dalok egyszerűen nem élnek. Unalmasak.


Nekem csak ez a 3 tetszik Magyarországról.

2013. aug. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó magyar énekesnőket szinte csak olyanokat tudok, akik még nem futottak be és lehet hogy soha nem is fognak.

De én Zséda hangját nagyon szeretem, Péter Szabó Szilviét is, és Csifó Dorináét.

2013. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!