Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Green dayt?

Doree22 kérdése:

Szeretitek a Green dayt?

Figyelt kérdés
Ti szeretitek őket? és mit gondoltok róluk?

2013. aug. 2. 22:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%
Illetve hülyének tartom a green day rajongókat, legalábbis azokat, akik idejönnek, és lepontoznak mindenkit akinek más a véleménye :D A kérdés egyéni véleményt kért, aki szerint haszontalan a véleményem, az bekaphatja. :D
2013. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha te voltál a 2-es, akkor én felpontoztalak, mert láttam hogy eléggé lehúzták a véleményedet :)

10-es voltam.

2013. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem őket. Hallgatok rockot és punkot is, szóval nem zavar, hogy nem tiszta punk.

A legújabb számaik már tényleg túl poposak, azokat nem is hallgatom. Inkább maradok a régieknél. Nem tudom miért írták ezeket ilyenre, de biztos megvolt az okuk rá.

Azok a kis 13 évesek (én már 14 vagyok, az ugye teljesen más.. :'D), akik meghallgatnak egy számot tőlük (na persze az újakból, nehogy véletlenül igazi zenét hallgassanak), aztán k*urva nagy punknak meg Green Day fannak képzelik magukat.... hát enyhén szólva idegesítőek. Volt aki azt mondta, hogy a Green Day rajongói hülyék. Egyetértek, ha csak az előbb említett műpunkokat nézzük.

Volt még szó Billie Joe hangjáról. Tényleg más, és nekem pont ezért tetszik, imádom a hangját. Nem lehet mindenkinek egyforma hangja.

2013. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
hogy a viharba ne szeretnénk?én speciel 9 éves korom óta..most vagyok 9és fél!Nem amúgy tényleg 9 éves korom óta és most vagyok 17!ez egy örök SZERELEM <3
2013. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%
Nagyonis! Ugyanúgy vagyok,mint az előző válaszoló :D én amióta megjelent az American Idiot című albumuk (az pedig elég régen volt /2004/) azóta szeretem őket :D 17/L
2013. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 kuszarally válasza:
100%
ők a legjobbak
2013. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
ja a kedvenceiim.:) kiakadtam rajuk az uno dos tre miatt. az oh love-ot utáloom. amugy meg soha nem volt a céljuk h eg Sex Pistols legyenek..elejetol fogva POP PUNKok voltak. nem punkok.. és én is rühellem h valaki azt állítja h punk miután meghallgatta a Stray Heart-öt meg felnyirta a hajat..xd amúgy az Offspring se teljesen punk. na mindegy. jaaa es 10. nem bantasbol mondom de BILLIE nem Billy..;)
2013. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy szeretem.

én sem állítom azt, hogy a Green Day punk, de ne mondja senki azt, hogy az első albumaiknak (1,039 smoothed slappy hours, dookie, kerplunk, nimrod ... ) nincs köze a punkhoz.


amúgy én azért szeretem őket, mert jó fülbemászó dalaik vannak, értelmük is van és rengeteget küzdöttek azért, hogy ott legyenek ahol most vannak (nem mintha a többi együttes nem ezt tette volna de mindegy xD ) . sok év után is együtt vannak, és azóta is tök jó számokat csinálnak.

jó, egyet kell értenem az egyik válaszolóval, az utóbbi 3 album nem lett a legjobb. vagyis azok is jók, csak nem a green day-hez képest. de vannak azokon is jó számok: baby eyes, lazy bones, carpe diem, 99 revulotion, sex, drugs and violance ...


Hallottam azt mondtátok, hogy a green day fanok idióták. köszönöm szépen, de akkor is őket fogom hallgatni ;)

2013. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy kedvenceim. Nem vallom magam punknak vagy bárminek, úgysem vagyok zenész, nem értek hozzá, hogy ki pontosan milyen zenét játszik, mi a pontos különbség a punk, a punk-rock, a pop-rock vagy a punk pop között. Csak imádom a számaikat, úgy ahogy vannak, és nem izgat, hogy ki mit gondol a műfajukról. Ugyanúgy hallgatom a nálam idősebb számaikat is (15 vagyok, egyidős a Nimroddal), mint a tavalyiakat. Mielőtt kb 20 perce ideültem a gép elé, felmostam a lakásban és végig (még most is) az ő számaikat hallgatom. Szóval szeretem őket.
2013. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
51%

19-es vagyok

Ja és akik azt mondják, hogy a Green Day rajongók idióták IGAZUK van! A hivatalos rajongói klubjuk az Idiot Nation.

[link]

meg lehet nézni

2013. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!