Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Green dayt?

Doree22 kérdése:

Szeretitek a Green dayt?

Figyelt kérdés
Ti szeretitek őket? és mit gondoltok róluk?

2013. aug. 2. 22:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem
2013. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%
Nem szeretem, unalmasnak, elcsépeltnek, zeneileg primitívnek és fantáziahiányosnak tartom.
2013. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
Én nem szeretem. Egyrészt azért nem, mert b*zis, másrészt meg azért nem, mert ezt azonosítják a fiatalok a punk zenével, miközben semmi köze hozzá.
2013. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
igen, szeretem, jók!:)
2013. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
nem szeretem, nem az en izlesem
2013. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Tetszik a zenéjük, a kinézetük, a dalszövegeik. Igaz, hogy nem igazi punk, de nekem így tetszik. Kicsit punk rock, alternatív rock, ahogy én szeretem :)
2013. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolóknak csak annyit, hogy azért nem egészen punk, mert hogy hivatalos műfajuk a punkrock, de azért mégis csak benne van a punk szóval nem értem miért van bárki is felháborodva a primitív viselkedésre. Amúgy lehet hogy az utóbbi albumok már nem egészen azt ragadják meg amit korábban pl. a Dookie, de ha valaki aki azt mondja hogy eladták magukat, vagy lefitymálják azt amit csinálnak, akkor olvassák csak el nyugodtan a Green Day életrajzi könyvét, és akkor majd megérti mit miért, és hogy mi is igazán az hogy punkrock.
2013. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ők a legjobbak! ;)
2013. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Kit érdekel, hogy nem "tiszta" punk? Attól még jó. Poppunkrock. Mondjuk azok engem is megőrjítenek, akik meghallgatnak egy GD számot és már nagy panknak képzelik magukat. :D
2013. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Én annyira nem csípem őket. Billy Joe hangja nekem nem jön be, és instrumentálisan valóban elég primitívek.

Nem arról van szó, hogy nem hallgatok meg egy wake me up when september ends-t vagy boulvard of broken dreams-t (igen, ismerek többet is, de ezek azok amik szerintem még egész jók), de sosem lesznek a kedvenceim.

Ja és nem zavar ha más hallgatja, és nem szólok be neki érte (elvégre a mosógépfrekvenciánál még mindig ezerszer jobb :D).

De tényleg nem igazi tiszta punkzene. Azok a Sex Pistols, Offspring, Toten Hosen stb...

2013. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!