Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bécs, Avenged Sevenfold...

Bécs, Avenged Sevenfold koncert, korhatár?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy vettem jegyet a bécsi Avenged Sevenfold koncertre a Stadthalle-be, és rá van írva, hogy korhatár 18, de én még azt nem töltöttem be. A kérdésem az lenne, hogy ez azt jelenti, hogy ott majd beengednek egy 18 vagy annál idősebb személlyel? Ismerősöm, aki már 18, volt 2009-ben ugyanitt Green Day koncerten, akkor ő még 14 volt, de az apjával beengedték. Az A7X koncertnél ez nem működik másképp? Ezzel az ismerősömmel mennék a koncertre, köszi a válaszokat!

2013. aug. 1. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hinném, hogy mindenki személyiét átnéznék, mivel nagy valószínűséggel rengetegen lesznek. De gondolom, ha van veled nagykorú akkor beengednek. Meg ennyi erővel jegyet se vehettél volna.

De ha gondolod, tedd fel itt is a kérdésedet, hátha valaki tud valami konkrétat!:

[link]

2013. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs koncerteken korhatár fogjátok már fel ez az ezredik ilyen kérdés "jaj rammstein koncert,korhatár?Slipknot koncert korhatár?"

Ha 18 felettivel vagy beengednek egy egy évest is.

2013. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk nincsen veled 18 éves, akkor is beengednek?
2013. aug. 2. 12:02
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak mert az ő jegy a nordra szól, enyém meg a südre, de még lehet jön a 3. ember is (már megvan a jegye, de még nincs nála, lakótársa vette, szóval nem tudja hova szól) és ha az övé nord lesz, akkor vagy megpróbálok cserélni valakivel nordra vagy südbe megyek, de akkor nem lesz velem 18 éves, úgyis beengednek?

U.i. tudom tudom, hogy nagyrészt sehova sincs korhatár, de pl. a Budapest Parkban kegyetlen szigorú.

2013. aug. 2. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a Budapest Parkban kegyetlen szigorú? Most voltam Anthrax koncerten, 14 vagyok.
2013. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Múltkor Paramore koncert előtt azon húzta a nép a száját, hogy 18 év alatt nem lehetett bemenni, csak felnőttel. (Bár ha jól tudom, még a koncert előtt megoldotta a park, hogy 16 és 18 év között ne kelljen szülői felügyelet) amúgy én is 14 vagyok, csak azért kérdem.
2013. aug. 2. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokszor voltam a Stadthalle-be, az az igazság hogy k.rvára nem nézi senki a korod. Tumultus van, meg őrület, és ilyesmivel senki nem törődik.

Ez ugyanolyan, minthogy minden koncerten ki van írva hogy kamerázni és cigizni tilos. Ennek ellenére mit csinál mindenki? Pontosan, kamerázik és füstöl.

Ne vedd annyira komolyan ezt az egészet, ne izguld túl magad, ne készüld túl magad, csak hagyd hogy sodorjanak az események, élvezd. Jó szórakozást! :)

2013. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok, de egy szó nélkül bemehettem, nem is gondoltam hogy baj lenne.. 17L
2013. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!