Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Veszélyes a Zöld Pardon?...

Veszélyes a Zöld Pardon? Nyáron szeretnék elmenni oda a barátnömmel, de nem vagyok biztos, hogy megéri-e a biztonság miatt.

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk az Awolnation koncentre mennék, egy idösebb társasággal. Hány éves kortol lehet bejutni? Nagyon para a biztonság?

2013. jún. 10. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
a biztonsággal nincs semmi baj, engem is riogattak régen, de rengetegszer voltam már ott, nem történt soha semmi, nem is találkoztam atrocitással. 18 éves kor alatt zöld kártyával lehet csak bejutni, amit szülővel közösen tudtok igényelni. ha ez nem működik, akkor a kamudiák/személyin kívül nem nagyon tudtok máshogy bejutni, mert ellenőrzés van a kapuknál.
2013. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!