Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok. Nemrég kezdtem el...

Gitárosok. Nemrég kezdtem el gitározni tanulni, de van, hogy megakadok, mint pl most. Légyszives valaki?

Figyelt kérdés

El szeretném játszani Tcs: egyszerű dal című számát, de valamit nem értek. Egyik Tabos oldalon akkordok vannak megadva, másik oldalon pedig, hogy hol fogjam le. és teljesen más az egész. Akkor mivan most?

(többi számnál is felfedeztem ezt.. )


A másik gondom pedig, hogy van ,hogy tanulom az akkordokat és egy másik oldalon ugyanaz az akkord máshogy van írva.. :S ez egy kicsit megzavar, akkor melyiknek hihetek?


2009. okt. 24. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Az amit te mondasz, ami nem akkordos, azt bontásban írja be. Ki melyiket szereti jobban használni.

Az, hogy más a tab egyes oldalakon, ehhez hozzá kell szoknod. Sokszor hibásan írják le. Hallgasd közbe a számod, miközbe játszod és kihallod, mikor rossz.

Guitar pro-t ismered? Nagyon jó kis program. Probáld ki. De ha gondolod, tudok adni egy jó gitáros elérhetőségét, biztos szívesen segít!

2009. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szija köszönöm a választ. :)

nemismerem de akkor kipróbálom.

hát leírhatod azt megköszönném :)


szia.

2009. okt. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!