Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DOBOSOK. Mi a véleményetek a...

DOBOSOK. Mi a véleményetek a Paiste cintányérokról?

Figyelt kérdés

Most készülök dobot venni (erre gondoltam).: [link]

Csak sajna nincsenek hozzá cintányérok. Paiste tányérokra gondoltam, mert nem olyan drágák. Vagy nem érdemes olyat venni?



2013. júl. 27. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
én elsődlegesen nem dobos vagyok de értek kicsit a dobhoz is fogjuk rá... a paiste tányérok ugyanolyan mint a többi vannak olcsóbbak és vannak drágábbak (jobbak) is , híres dobosok is használnak paiste tányérokat mint pl: joey jordison... rajtad múlik hogy mennyire tudsz a zsebedbe nyúlni... de én inkább sabian párti vagyok de a paiste is jó.. :D
2013. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi amúgy ezt néztem ki: [link] ebből veszek kettőt+ egy Ride: [link]

végül egy lábcint: [link]

2013. júl. 27. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek teljesen korrektek... bár szerintem ne vegyél 2 ugyanakkora beütőt mert akkor már inkább 2 különböző méretűt :D
2013. júl. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akk az egyik 14" lesz a másik 16"....az már jó?
2013. júl. 28. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
zsír!
2013. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ennyiért nem vennék Basix-et.Nézd meg a ritmusdepo.hu-n a piac rovatot,ott korrekt cuccokat lehet találni.Cinekből pedig B8-as Sabian.

Ezek a kategóriás Paiste-ok kissé sajnos vacakok.

2013. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!