Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobosok, veletek is így van?

Dobosok, veletek is így van?

Figyelt kérdés
Immár 5. éve ütöm a bőrt kisebb-nagyobb megszakításokkal és már lassan 3 hónapja nem ültem dob mögött. De a jobb csuklóm néha 2-3 napon át folyamatosan fáj. Mintha meg lenne erőltetve vagy inkább megrándult volna de semmi erre utalót nem csináltam egyik előtt sem. Szóval egyszer csak jön, és elmúlik. Arra gondolok, hogy a dobolás miatt lehet -mert jobb kezes vagyok-. És ez zavaró nagyon, hogy fásliban kell lennem ez idő alatt mert néhány mozdulatkor piszkosul fáj. Mit gondoltok? Vagy ha veletek is előfordul ilyen mit csináltok? Lazító gyakorlatok, esetleg valami krém?

2013. jún. 17. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már 8 éve dobolok, de ilyet nem tapasztaltam. (Nálam izomszakadás a kézen és kiment térd játszik.) Viszont az egyik barátom gitározik és neki is szokott ilyen lenni a bal kezével. Neki ínhüvelygyulladása van. Szerintem el kellene menned egy orvoshoz, hogy megnézze. Ezzel még zenélhetsz. A barátom a Lisztre készült felvételizni ezért előtte járt kezelésre és az orvos megnyugtatta, hogy emellett a probléma mellett is lehet belőle zenész. Otthon végezhető gyakorlatokat is kapott.
2013. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. A vége úgyis az lesz, hogy orvoshoz megyek vele mert nem nagyon akar múlni. Mármint a rendszeres visszatérő fájdalom.
2013. jún. 18. 08:26
 3/3 anonim válasza:
Csáo most ettem meg egy jávorszarvast és nagyon fáj a hasam!!
2013. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!