Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 25. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit is ér, amennyibe kerül. Valószínűleg elég vacak, én még kezdőként sem venném meg a helyedben.
2013. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és milyen gitárt ajánlotok kezdőknek használtat 15-ért?
2013. júl. 25. 12:12
 3/4 juhasz94 ***** válasza:
Én kezdőknek elektromosgitárban mindig a Cort és a Yamaha termékeit szoktam ajánlani. Ezekre lehet még egy kis pénzt rá kell szánnod, nézz körül a gitarshop.hu-n meg a hangmesteren mennyiért adják. De azt válaszd amelyik neked tetszik. Abba gondolj csak bele, hogy egy jobb gitáron jobb érzés játszani, akár tanulóként, akár majd ha lesz az első koncerted.
2013. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15e-ért még használtan sem fogsz normálisat kapni sajnos. 20-25e ért viszont már vannak használtan normális tanulógitárok, persze azok sem olyan nagy durranások, de kezdőknek megteszik. Ilyen például a Cort G200 vagy a Squier Bullet Strat. A gitarshop.hu-n mindig szoktak ilyeneket hirdetni.
2013. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!