Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemény erről a gitárról?

Vélemény erről a gitárról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 24. 12:58
 1/9 anonim válasza:

Drágaszágom...

am jó :D

2013. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de csúnya :D mondjuk nem azért nem venném meg

szerintem drága ennyiért. Csavarozott nyak, gagyi hangszedők..mondjuk én amúgy is használt-párti vagyok, ennyiért használtan olyan gitárt vehetnél..:D de újonnan is kapnál jobbat szerintem

2013. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a cukrozott takony tipikus esete, amit aztán csokis tejkaramella áron adnak el.
2013. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul extrém formát csak használtan szabad venni. Hihetetlen nagyot esik az áruk.
2013. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Plusz nem tudom van-e hozzá keménytok, de anélkül szállítani sem tudod sehova...
2013. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagy segítség volt :)
2013. júl. 24. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában a válaszokkal egyetértek, de azért a "csavarozott nyak" nem hinném, hogy negatív jellemző lenne.

Ez megint legikább afféle mítosz.

2013. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép rondagitár)
2013. júl. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy nem vennék csavarozott nyakút, akkor ebben nincs realitás?

Nincs erről egy cikked? Én Schectereknél néztem, az ilyen egybenyakas gitárok, és a ragasztott nyakúak is sokkal kényelmesebbek voltak, illetve állítólag hangkitartáson javít, de nem tudom, nem teszteltem ugyanolyan cuccal két különböző nyakú gitárt.

2013. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!