Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik programmal tudnék...

Melyik programmal tudnék chill out zenét csinálni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ableton,Cubase,FL studio, de nem hiszem, hogy fogsz csinálni. :)
2013. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, de miből gondolod hogy nem fogok csinálni?
2013. júl. 24. 06:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Első jól írja....

És, hogy miből gondolja, hogy nem fogsz?

BITCH PLEASE

Azt hiszitek, hogy a zeneírás annyiból áll, hogy

Első lépés: GYIK-re egy kérdés DAW ügyileg

Második lépés: le kell tölteni a DAW-ot

Harmadik lépés: csinàlni a zenét, ami semmiféle zenei-ismeret nélkül menni fog

Negyedik lépés: ha nem tetszik az ami van, akkor csak egy (és nem több) gombnyomás, és olyan zenét kapsz, amit mindenki preferálni fog!!

Hát nem nagyszerű?


ÉBREDJ.

FEL.


Zenei iskola hova lesz?

Zenei érzék hova lesz?

Kottázni ki fog?

Megírni ki fogja?

Megcsináoni ki fogja?


Az is lehet, hogy eljársz 10 évig intenzív zongoratanulásra, de nem lesz ettől még ihleted.

És van a fordítottja, mikor egész életedben csak egy szintid volt, és fejben megírsz egy zenét egy óra alatt...SAVANT <3 összesen több mint tíz-ezer zenéje van, és még csak 27 éves


Ja, és ha kérded, hogy milyen DAW kellene neked, az annyit sugall, hogy nem értesz még hozzá semmit...

Nekem kitanulni CSAK az alapokat 2 hónap volt napi 3-4óra FL mellett, úgy, hogy jártam 6 évet dobolni, amiből az utolsó 2 félig szinti/zongora, és ezek mellett 4 év szolfézs


Egy szó mint száz...

Ebből ugyan nem lesz itt chillout egy 3/4-ed éven belül az száz!

Lehet dislikeolni, engem nem zavar....ez az igazság, fogd fel

2013. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Zenei érzék megvan!

Kottázni én fogok!

Megírni én fogom!

Megcsinálni én fogom!


Jártam zene iskolába.6 éve gitározok.Megvan már a szám nagy része a fejemben csak kell egy program amivel meg tudnám csinálni.Ableton live-ot már használtam csak nem nagyon tetszett,ezért kíváncsi voltam hogy még milyen programmal lehetne csinálni.

Nem holnapra akarom megcsinálni a zenét tehát nem sietek vele, nekem az is jó ha jövőre lesz csak szeretnék csinálni egyet.

2013. aug. 10. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez esetben jobb szemmel nézem kérdésed..:)

Nos igen...ez már nevezhető simán "zenészi" hogyismondjam rangnak.

Ha értesz is a zenéhez, akkor neked is fog sikerülni olyan 2-3 hónap alatt az alapok megtanulása.

Egyébként nyugodtan kérdezhetsz, ha valamit nem értesz, csak tele van az oldal noobokkal akiknek semmi zenetudásuk és így akarnak zenéket írni és emiatt "borultam" ki az előző hozzászólásnál :D

2013. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

semmi baj azért hogy kiborultál, megértelek. :)

Van néhány ismerősöm akik csak azért vesznek szintetizátort hogy elektronikus zenét csináljanak, közben pedig a zeneelméletben nem is nullák hanem mínuszban vannak. :D

2013. aug. 10. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont az ilyenekről beszélek :DD

Apám ismerőse szintén fél millió forint értékben vett egy (azaz 1 db) szintetizátort, mikor én egy 50 ezer forintos MIDI-vel és egy DAW-val többet kihozok belőle :D

Mikor hallotta a számaimat (mert elhívtuk hozzánk) le volt döbbenve, hogy mégis, hogyan lehetséges, hogy Ő fél milliót költött egy hangszerre és én ezt tized-annyi pénzből 3x-osan überelem hangzásilag :DD

2013. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, és egy jó tanács:

Ha értesz a kottázáshoz, akkor vesd papírra az ötleteid, míg kitanulod valamelyik DAW használatát

2013. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot :)

Guitar pro 5-ben lekottázom.

2013. aug. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!