Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Trió rádió: mi lehetett a...

Trió rádió: mi lehetett a szám címe és az előadója?

Figyelt kérdés
Hallottam tegnap/07.10./ dél körül vagy kicsivel dél előtt egy számot a Trió rádióban,de nem ismerem az előadót és a dal címét sem. Mivel épp nyári munkán vagyok egy gyárban sajnos nem értettem a dalszöveget(ami ráadásul angolul is van. Amit meg még is úgy gondoltam,hogy értettem belőle,arra nem találtam megfelelő találatot az interneten. :) ) Az énekes férfi és kellemesen magas hangja volt,nem olyan vonyítós féle. A dallam kicsit hasonlít az Aha! együttes zenei stílusára, arra tippelnék,hogy nem egy mai szám lehet,hanem valami régebbi. Amit még hozzá tudok tenni,hogy a refrén résznél minden sort megismételt az énekes, miután az elhangzott. Nem remélek nagy sikert,de hátha valakinek ismerős,vagy beugrik valami hasonló a leírtak alapján. :)
2013. júl. 11. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Leadják azt még százszor. Hallgattam eleget a Triót, szintén gyárban. Ugyanazokat adják mindig, ha egyszer hallottad, többször is fogod. Majd próbálj jobban figyelni. :)
2013. júl. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,erősen az a gyanúm,hogy ez az egy választásom maradt. :) Azóta még nem hallottam és már nem sokáig leszek itt,de reménykedem benne,hogy még hallani fogom.
2013. júl. 29. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!