Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Ellie Goulding...

Mit gondoltok Ellie Goulding hangjáról?

Figyelt kérdés
Én amikor először meghallottam,azt hittem,hogy egy kislány énekel,pedig 26 éves. Meg az I need your love c. dalban tisztára úgy hallom,mintha selypítene,vagy nem is tudom, de ott is rögtön az ugrik be,hogy ez egy kislány hangja.Szerintetek?
2013. júl. 11. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Furcsa hangja van. Orrhang, vagy nem is tudom. Egyáltalán nem jó, de mégis annak tűnik.
2013. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem különleges, én szeretem. :)
2013. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Az I Need Your Love-ban még szerintem elfogadható, de van az Explosions c. száma, na az valami irtó gyenge lett :D
2013. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Aries Lau válasza:

Először is, Ellie-nek nem "orrhangja" van, hanem az ún. héliumhang, ami nagyon ritka!

Másrészt, énekeld el az Explosions-t, és rájössz, hogy hoppsz, nem is olyan könnyű! Ha egyáltalán nem erős a hangod, talán még ki sem bírod énekelni (de ezt én nem tudom, mert marha erős a hangom)

És szerintem nem kislányos a hangja, mondjuk én a kinézetéből saccoltam volna egy 18 évest xD

És én imádom a hangját, és különleges módon minden SZÁMÁT :) #ProudToBeAGouldigger

2013. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nagyon külünleges és gyönyörű hangja van. Ő az olyan különleges és ritka előadók közé tartozik aki ugyanúgy hangzik élőben mint a CD-jén. Az Explosion című száma meg nagyon jó, pont nem a gyenge számok közé sorolnám.
2014. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tetszik, irritáló, idegesítő, utálom minden számát
2015. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!