Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Sabrina Vaz?...

Szerintetek szép Sabrina Vaz? És mit gondoltok a hangjáról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szèpnek szèp, de nincsenek különleges vonásai . A hangja nekem tetszik, de hallottam már jobbat is .
2013. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem koravén. 14-15 éves és nagyon erősen festi magát, plussz melír is van a hajában.Nekem a hangja nem tetszik. Oké van néhány dal amit jól énekel , de vannak olyan dalai is amiket jobb nem hallani
2013. febr. 14. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kimondottan nevetséges a csaj. :D

Annyira unszimpatikus... Rögtön "megutáltam", amikor megláttam, egy rettenetesen felszínes, idióta lány lehet, ráadásul nagyon gáz a hangja.


De most a kinézetéről volt szó. :)

És szerintem nem szép. De komolyan! A fejformája és a haja tetszik, viszont az orra, a szeme és a szája... Valahogy nem jó együtt. Az alakja meg kimondottan rossz. Nagyon gyerekesek az idomai, a teste olyan akár egy 9 évesé. Most nem csak arra értem, hogy nincsen melle... Sokaknak nincs, attól még lehetnek nőiesek. Csak nézd meg: annyira vékony! Ráadásul a csípője és a dereka tök egybe van...


Elképzelhetőnek tartom, hogy valaki szépnek látja, de szerintem csúnya. Viszont ebbe nagyon közrejátszik a stílusa. Nem tudok máshogy hozzá állni...

[link]

2013. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó! Én is így gondolom. nagyon unszimpatikus az egész csaj!Nem értem minek töltöget fel magáról videókat miközben nem is tud énekelni! Ráadásul nagyon nagyon koravén! És nekem beképzeltnek is tűnik.
2013. febr. 15. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ki ez a lány, de igy első látásra nem találom szépnek, se különlegesnek és tényleg koravén. A kisugárzása se szimpatikus.
2013. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Míra.4 válasza:
szerintem....őszintén..nagyon sz*r hangja van, és olyan 13-14 éves lehet...:/
2013. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zsemlevics dávid válasza:
szerintem itt még szép http://www.youtube.com/watch?v=S-bow4xyKbw de aszt sem értem hogy mi bajotok van a hangjával?
2013. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem h miért kell kritizálni....szerintem egy átlagos lány aki szeret énekelni és felrakosgat magáról videókat,hogy valaki felfedezze you tube-on....szerintem szép és a hangja is jó...igen van amit jobb nem hallani de olyan mindenkinek van aki énekel.....nekem sok fellépésem volt már és valami sikerül valami nem.....de ez csak az én véleményem...:)
2013. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!