Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan győzzem meg?

Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hónapban elkezdtem zongorázgatni.

Egy szintetizátorom van, azon tanultam meg egy-két darabot, és annyira megszerettem, hogy nagyon szeretnék egy igazi zongorát, de apum azt mondja, hogy attól tart, hogy ilyen átmeneti hóbort, és ha megveszi, akkor ott fog állni sokáig. (Pedig ismerősünk is lenne, aki pianínókat árul, és talán odaadná nekünk kicsit olcsóbban.)


De én biztos vagyok benne, hogy nem átmeneti, egyik barátomnál játszottam rendes zongorán, és teljesen beleszerettem, nem akartam tőle elszakadni. Ráadásul, azt mondta, tehetséges vagyok benne.


Hogyan tudnám meggyőzni, hogy mégis vegyünk már egyet? :/



2013. júl. 9. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szerinte is tehetséges vagy és támogat ebben téged akkor szerintem nem lenne akadály megvenni. Borsos áruk van, de az élmény teljesen más, mint egy szintetizátoron. És hogyan győzzed meg? Bizonyítsd be, hogy méltó vagy egy igazi zongorára.
2013. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy vállalj munkát, dolgozz érte, és vedd meg magadnak :)
2013. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy jó zeneiskolát, ahol gyakorlásra is van lehetőség, aztán 1-2 év múlva vesd fel megint az ötletet. Miután apucitól kell kérned, még elég fiatal lehetsz, és valóban lehet még múló hóbort, akármit is gondolsz most, elég fair, ha apád bizonyítékot szeretne az ellenkezőjéről. Egy zongora, de még egy pianino is rettenetesen drága, még a szállítás is költséges. Hely is kell neki. Egy esetleges költözésnél megint csak a gond van vele. Ha közel van a szomszéd, neadjisten társasban laktok, akkor még a szomszédok is rendszeresen jönnek anyázni. :D

De szerintem ha idővel, szorgalommal meggyőződ szüleidet, pl látják a zongoravizsgán, hogy ügyes vagy, akkor jobbak az esélyeid. Már persze ha van rá keret egyáltalán. :S

2013. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18 vagyok, 100 ezerért megkapnánk, és ingyen szállítaná és behangolná az az ismerősünk.

Azóta beszéltem vele, és úgy látom, hogy komolyan elgondolkodott rajta. :)

2013. júl. 10. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
18évesen már bőven össze tudsz szedni 100ezret, menj el nyárimunkára :D
2013. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el zeneiskolába. Akkor majd eldől, hogy hóbort vagy sem és akkor látni is fogja apukád, hogy megy is neked és szereted csinálni, pláne ha a tanár is úgy látja majd. :D
2013. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!