Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék saját dalt...

Hogyan tudnék saját dalt csinálni? Milyen programmal?

Figyelt kérdés

Tehát olyan progi amihez vannak dallamok és ahhoz írnék szöveget és lenne egy saját dalom! és a dalamimba raknék effekteket (pl. megváltozik a hangom)

Van ilyen progi valahol vagy ilyen nincs is, amit én kitaláltam?

SÜRGŐS lenne...


2009. okt. 16. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fruity Loops Studio, van benne minden, zongora, dob, gitár, teljesen saját dallamokat csinálhatsz és rakhatsz össze.
2009. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
letöltöttem DE hangfelvételt a dallamokra hogyan lehet csinálni???
2009. okt. 17. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt maximum csak ezzel tud felvenni és alákeverni: AV Voice Changer
2009. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Thurston ***** válasza:
Simán fel lehet venni hangot FL Studioval is, be kell állítani az opciókban, hogy fogja a mikrofon jelét, utána pedig "record" -> "everything".
2009. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
raison studio
2009. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Guitar Pro, rendes kottát szerkeszthetsz vele, kb 130 midi hangzás van benne, és gitárokhoz, dobokhoz stb alap hangszerekhez rakhatsz fel RSE-t (realistic sound engine). Ezzel egész élethű hangzásokat is kicsikarhatsz ezzel, sőt, a gitároknál még humbucker fajtáját és a hangszínt is beállíthatod. A doboknál is van 5 féle hangzás. Bár én a hangszeres feljátszást választanám a helyedben, biztos vannak zenész ismerőseid.
2009. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Thurston ***** válasza:
A GP-t azrt nem erre találták ki... Ki is röhögnélek, ha egy GP-vel megírt számra énekelnél rá. Ha a valódi hangszer semmiképpen nem játszik, akkor maradj az olyan szintetizátoroknál, mint az FL Studio.
2009. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem erre találták ki, de pár FL-os szám meghallgatása után is mérföldekkel jobban hangzik szerintem. 5.2-es RSE-t hallgasd meg, majd rájösz.
2009. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Thurston ***** válasza:
Hát te hülye vagy, de komolyan. Nem tudom, hogy te hol hallottad az FL stuiot, de az akkor szól szarul, ha nem tudod használni. A mostanában divatos zenei rendezők pont olyan programokat használnak, mitn például az FL studio. Ha bekapcsolod a rádiót, és meghallassz egy számot, igen nagy esély van rá, hogy az adott FL-lel csinálták. Vagy Abletonnal, vagy bármi hasonlóval. A lényegen nem változtat, mivel mindegyik ugyanazokat a virtuális szintetizátorokat kezeli, tehát ugyanolyaa hangzás összerakására képesek.
2009. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Thurston ***** válasza:
Egyébként ismerem jól az 5.2-es RSE-t, és még mindig azt mondom, hogy nevetséges. ARra jó ez a program, hogy ha nem tudtok próbálni, akkor is tudjatok együtt zenét írni valakivel. De ha valaki egy zsámot szeretne összerakni vele, az enyhén szólva is nevetséges. És elég gáz, ha annyira nincs hallásod, hogy ezt te nem így látod.
2009. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!