Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelent a rapperek által...

Mit jelent a rapperek által sokszor használt OG és G'S kifejezés?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategóriába soroltam a kérdésem ezért elnézést kérek. Eazy-E sokszor használta mind a kettőt a számaiban 2pac-et is hallottam amint a zenéiben OG-t mondd. A GTA-ban is van OG Loc és ő is "rapper".

2013. júl. 4. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Original Gangster


Ha csak beírod a Google-be azt a két betűt, ott van egyből a második, negyedik, ötödik találatban úgy leírva, hogy meg sem kell nyitni azokat.

2013. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És a G'S az mi gondoltam arra, hogy GangSter(S). De nem vagyok benne biztos.
2013. júl. 4. 14:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2


Igen, a G=gengszter, "s" meg ugye a többes szám jele.

2013. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Minden világos!
2013. júl. 4. 15:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

OG az az igazi beavatott gengsztert jelenti.Tiszteletbeli kifejezés.A G's pedig gengszterek vagy gangszták.Bandákban használják ezeket a rövidítéséket.Főként a Crip és a Bloods.

Og Loc=Orange Grove Loc

Az Orange Grove a játékban a Grove Street eredeti neve lett volna,de a játékban egyes helyeken megmaradt az Orange Grove kifejezés.Például Loc nevében vagy egyes utcai graffitiken.A Loc pedig lakatot jelent ami azt jelenti,hogy OG Loc már megjárta a sittet.

2013. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
GTA wiki-t én is olvastam :DDD
2013. júl. 4. 16:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért 1-2 plusz infót én is mondtam.Az Original Gangster kifejezést pedig használják a Los Santosi bandák is.Ha mélyen beleakarod ásni magad a bandákba akkor tudok egy-két dolgot mondani,de csak ha érdekel.
2013. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és OG Loc nevében az OG szintúgy jelenthet Original Gangtert.Elvégre mindig arról hadovál,hogy ő mekkora gengszter és a játék bemutató filmjében mindig azon rinyált,hogy vegyék be őt is a bandába.
2013. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bátran mondhatod! :) Csak aztán tényleg olyan dolgot mondj amit nem tudok! :D
2013. júl. 4. 23:48
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

beavatott gengszet : D az OG kifejezés mindenkor azt jelenti hogy Original , semmi köze nincs hovatartozásnak

nő létemre tudom.... most hiába hadovál itt az előttem hozzászóló.... sokszor az eredeti ameerikai angol anyanyelvűek nem értik meg a bandák szlengjét, meg a Brooklyn gengszter negyedek nyelvét, nem hogy egy magyar ember :D mint pl ez a szó hogy Lil' Homi , de az OG az mindekor Originalt jelent, ők ezt az eredetiségükre értik, meg ugye a Beateknek is van OG Verziójuk....

2013. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!