Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mitől függ az,...

Szerintetek mitől függ az, hogy vkinek rossz hangja van?

Figyelt kérdés

Vki azt mondta nekem, hogy hallás kell hozzá. Szerintem ez h.lyeség, én tökre hallom, hogyha vki kicsit is hamisan énekel. Én ugyan nem sokat énekeltem, de hallom, h baromi hamis hangom van de nem is tudok vele mit csinálni:D

De hogy lehet az, h vki hamis vki nem?


2013. jún. 24. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az. Te másnál észreveszed, de magadon nem. A máséra jobban oda tudsy figyelni, a tiedre meg nem. Sok gyakorlás kell ahhoz, hogy valaki tényleg, jól énekeljen. Én onnan tudom, hogy valaki hamisan énekel, hogy SÉRTI A FÜLEM!!! És ezt komolyan mondom. Most biztos nevetsz, hogy milyen egyszerű magyarázattal álltam elé, de nem hülyeség. Ha valaki jól énekel, akkor magával ragad a dal, legyen az rock, pop vagy sima magyar zene. Visont ha valaki egy kicsit is hamisan énekel, valósággal kibillent az egészből. Valahogy úgy hogy: "De szép ez a dallam, sőt..!!!! Mi volt ez? Teljesen elűt! ÁÁÁ! Semmi..." És élvezed tovább, amíg megint kibillent az egészből.
2013. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azt is hallom, hogy én hamisan éneklem (nem is erlltetem :D), de akkor se tudok máshogy énekelni, mármint nem tudom úgy változtatni, hogy az ne legyen hamis:D
2013. jún. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!