Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt jó abban az Andréban?...

Mi volt jó abban az Andréban? Olyan rossz vékony hangja van!

Figyelt kérdés
Rosszabb mint a mobilomon a 10000HZ
2009. dec. 19. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom te a tucat zenén nevelkedtél. Sosem fogod megérteni.
2009. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neked rossz vékonynak tűnik, de szerintem szép szoprán hangja van, persze egy idő után nekem is unalmas lett, de nagyon tehetséges pali, illemtudó, aranyos, megértő, és nyílt. Olyan kis visszahúzódónak látszik. Szerintem aranyos (:
2009. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a hangja. Próbálnál meg te így énekelni. Nők között is ritka az ilyen tiszta, magas hangfekvés. Nem még férfiaknál.
2009. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz!
2009. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát jó! ti tudjátok! Majd lehet hogy egyszer én is megértem! Lehet hogy kevés hozzá 15 éves fej! :D
2009. dec. 19. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés is,bizony,a művészethez amúgy meg érteni kell,és értékelni.André egy ritka tehetséges énekes a maga kategóriájában.
2009. dec. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

valóban nagyon más stílus,mint amit eddig megszokhattunk...az a baj vele,h.a hetek alatt semmit se változott.egyhangú produkciók voltak..az utolsó dala viszont jó volt.végre picit más.

de amúgy iszonyatosan tehetséges.

2009. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
épp az...különleges volt benne, h férfi létére úgy énekel, mint egy operaénekesnő, ilyet sztem más férfi nem tud, nem csak az országban, de a világon sem... ha valaki nem szereti az operát,operettet, egyértelmű, h ez sem tetszik neki...
2009. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy idővel te is meg fogod érteni!
2009. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!