Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is ennyire ciki...

Szerintetek is ennyire ciki hogy ilyeneket hallgatok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és zene terén minden"evő" vagyok:) A One Direction-nek is szeretem néhány számát, Justin Biebernek is tetszik egy száma, de szeretem a Muse-t, Skillet-et, még az alternatív zenéket is szeretem mind például az Intim rotna illegál, Kispál..stb. ( egyedül a rap zenéket nem kedvelem). De az emberek leszólnak, hogy ne hallgassak bu**kat meg ilyesmi. :( pedig én csak egyszerűen azokat hallgatom ami megfog valamiért.

2013. jún. 18. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán, majd ha idősebb leszel, akkor majd lesz egy kiforrottabb ízlésed, vagy nem :P :) De emiatt nem kell szégyenkezned.
2013. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak attól félek hogy így a fiúk is "lenéznek". Már többször is volt hogy elmondtam nekik miket is meghallgatok és látni kellett volna azt az arcot.. mintha azt mondtam volna hogy embert öltem
2013. jún. 18. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cseréljünk osztályt. :D Rám a sok One Direction rajongó néz furán a Muse és hasonlók miatt... Már amelyikük egyáltalán tudja, kik ők.
2013. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én metalcore banda mellett nőttem fel, a bátyám hörög, a barátom gitározik... mégsem néznek le azért,mert van van olyan One Direction szám aminek a szövege megfogott... attól, hogy meghallgatok egy egy ilyen boyband számot még ugyan úgy szeret a barátom... nem veled van a baj... egyszerűen csak túl éretlenek...
2013. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

# 3/4: Cserélni nem szeretnék de te jöhetsz nyugodtan, szinte az egész osztály szereti a Muse-t :D

2013. jún. 19. 08:57
 6/7 anonim válasza:
nem gáz, én is kedvelem ezeket. A többiek hülyék.! :D
2013. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, megy mindenkinek a zöld :)
2013. jún. 19. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!