Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha egy 16 éves fiú ilyen...

 1/8 anonim válasza:
70%
nem :D én is férfi vagyok és 17. Hmm nagyrészt Mr. Bustát vagy Misshet hallgatok de pl. ez is elmegy http://www.youtube.com/watch?v=UxxajLWwzqY
2013. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Ciki. Ciki,hogy manapság mindenki mások véleményét nézi. Azt hallgatsz,amit akarsz,b@meg.
2013. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudod mit kedves második válaszoló, teljesen igazad van!!! erre nem is gondoltam, csak sajnos ezek a mai kortársaim folyton mindenért megtudják vágni az embereket és mindenért megszolnak, ha valaki kimeri nyívánitani véleményét ami nem a megszokott akkor az már rögtön ciki, ebből már nekem is kerd elegem lenni, kösz h felnyitottad a szemem
2013. jún. 13. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus divatmajom,aminek nincs legalább öt milliós nézettsége youtubeon az nem is érdekli.És ciki ha ilyen kérdéseket teszel fel mert unatkozol.
2013. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja, nagyon unatkozom :S hallgasson a fene valami istenhátmögötti vidéki dalocskákat
2013. jún. 13. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallod, Michael Buble meg Bon Joviban semmi szegyellni valo nincs. Britney-ben...annal inkabb :D
2013. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hey, utolsó, én szeretem Britneyt is!!! Semmi nem gáz, amíg azt hallgatja, amit szeret. Vki egyszer írta egy ilyen kérdéshez válaszban, hogy egyik osztálytársa csak azért hallgatta vmelyik együttes számait, mert az számított abban a közösségben "menőnek", és amikor ez kiderült, h nem is szereti azt a bandát, na akkor az nagyon ciki volt:S:D:D
2013. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!