Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Janicsák Veca mikor unja meg...

Janicsák Veca mikor unja meg a próbálkozást?

Figyelt kérdés
Mármint... 2 tehetségkutatóban is szerepelt, és azóta sincs vele semmi. Jelölgetik díjakra, de amíg Radics Gigit is jelölik, addig esélytelen, hogy bármit is nyerjen. Amikor egy VIVA Cometre vagy Glamourra jelölik, becsületesebb dolog lenne visszalépni valaki esélyes javára!

2013. jún. 14. 10:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom, mire számít mikor egyik klipét se nézték meg 50 ezernél többen, míg Giginek a pár hónapos klipjét is már 600 ezren látták, az előzőt meg több, mint 2 millióan!
2013. jún. 14. 10:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És akkor vége a világnak? Tudod, hány tehetséges zenész és énekes létezik, aki nagy ívben tojik a Viva Cometre és kattintásokra? Szeret énekelni, megvan a rajongótábora, és ennyi. Szerinted a Gangnam Style azért ért el olyan nézettséget, mert annyira színvonalas? Nem kell a médiát túlértékelni.

Énekelni, zenélni klassz dolog, örömömet okoz annak, aki csinálja. Minden más csak bónusz...

2013. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
hát engem veca jobban érdekel, mint gigi...
2013. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ő se értékelje túl a médiát, és vonuljon vissza a kis szobácskájába énekelgetni, ha neki örömet okoz! Ha nincs rá igény, lehet nem kéne a médiában nyomulni!
2013. jún. 14. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
És miért zavar ez téged annyira?
2013. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szeretem Veca hangját és van néhány jó dala. Az a problémám, hogy ha a jó dalait se nyomják a rádióban, akkor talán nem kéne égetnie magát egy ország előtt. Múltkor is láttam egy beszélgetést a youtube-on Veca és Istenes Bence között és kb. kórusban ódákat zengtek Radics Gigiről... Ilyen megalázó dolgot is csak Vecával lehet megtenni, hogy egy másik énekesnőt kell dicsérnie a kamerába.
2013. jún. 14. 11:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Penz beszel es a kutya ugat....
2013. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok oda érte, de szerintem ez a "ha nem nézik a klipjeit és nem játszák a rádiók a számait, akkor bújjon el" nagyon rossz hozzáállás. Ilyen erővel akkor például a kedvenc magyar együttesemnek, a Paddy and the Rats-nek is el kellene bújnia, és felhagyni a zenéléssel, mert nincs pár tízezernél nagyobb nézettség a videóikon, holott minden koncertjülön tombol a közönség?? Nehogymár egy nézettségi szám legyen az irányadó a zenében!
2013. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és téged miért zavar? amúgy egyetértek az egyik előttem szólóval, én is kíváncsibb vagyok Vecára, mint gigire....
2013. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hmm...

Egy énekesnőnek miért lenne megalázó, ha egy pályatársát dícséri egy műsorban? Itt nem csak egy jó van, mindenki más, mindenkinek meg van a közönsége. Mi az hogy visszalépni valaki javára? Ez nem parlamenti választás :) Ha nem tetszik neked, ne nézd. Ja, a Comet és társai egy hatalmas nagy kamu, egyszerű reklámkampány az egész, ill. showműsor a drága reklámidők értékesítéséhez. Valódi értékbeli sorrendet a naív emberek tulajdonítanak neki. Ezekpénzért lejátszott dolgok. Nem gondolom, én ezt tudom ...

2013. nov. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!