Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől függ, hogy mit játszanak...

Mitől függ, hogy mit játszanak a rádiók?

Figyelt kérdés
Igazából egy konkrét eset érdekelne: Janicsák Veca. Vannak béna dalai, pl. az új, eurovíziós dala is elég gyenge vagy a Szeretek élni, de vannak nagyon mély, gyönyörű dalai is. Azokat miért nem játsszák a rádiók? Gondolok itt a Szenvedélyre, a Maradj kicsit mégre, a Pillangóra vagy éppen a Halvány árnyékra.

2013. ápr. 4. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy éppen az Emlékezz rám. Az is valami fantasztikus dal.
2013. ápr. 4. 17:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Röviden ennyi: azt játsszák a rádiók, amit a többség szeret, ezért nem játszik vagy csak kevés rétegzenét...én rocker vagyok, és az a rádió, ami jobban populáris, nem rockrádió, az nem játszik rockzenét /kivétel class fm morning show vadon jani..:D/
2013. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, de Ákos is rétegzenét játszik vagy épp Zséda is, vagy Radics Gigi és még sorolhatnám, és mégis őket nyomatják...
2013. ápr. 4. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
legtöbb rádió a jól bejáratott slágereket játsza. régebben volt hogy lefizették rádiosokat hogy mit játszanak, ezzel növelve lemezeladásokat. mára talán ez már csak a múlt. engem jobban érdekelnek azoka dalok amik le vannak tiltva rádiokban, amiket tilos lejátszaniuk. pl. pokolgép éjféli harang. skinhead együttesek legtöbb dala is. és még olyan teljesen szolid dalok is mint pl: [link]
2018. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!