Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szólnak le a legtöbben,...

Miért szólnak le a legtöbben, ha megkérdezik, hogy milyen zenét hallgatok, és én rávágom, hogy dubstep?

Figyelt kérdés

Szeretem a dubstepet max hangerőn, velőt rázó basszussal és géphangokkal, így a "mert az nem zene, az szar" típusú válaszokkal nem fogok foglalkozni, ilyenektől kíméljetek!

Amúgy 15 éves srác vagyok, talán ez is számít.



2013. jún. 12. 17:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat, legalább hallottam sokféle véleményt, így könnyebb lesz elgondolkodnom rajta.
2013. jún. 14. 12:48
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

Ez is dubstep, de ha ez nem közvetít érzéseket, akkor semmi...


http://www.youtube.com/watch?v=LJLedeYCBEc

2013. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
akik a dubstep et leszarozzák nicki minaj-t meg justin bieber-t halgatnak vagy 1D-t
2013. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Látom, régi kérdés. Szerintem minden műfajban van mindenféle. Én pl. rocker vagyok, és nem szólom le senki ízlését. Persze van véleményem, de ha nem hallgatok egy adott műfajt, akkor el tudom képzelni, hogy vannak annak a műfajnak tényleg jó képviselői is. Mint ahogy a rockban sem mindegy, hogy Bon Jovit vagy Slayert hallagtsz-e.
2016. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy régi kérdés, de azért hozzászólnék. Az emberek többsége azért szól le téged, mert ez a műfaj valószínűleg nem igényel akkora hozzáértést, mint az általuk hallgatottak és az, hogy valaki sokkal egyszerűbben is alkothat ilyesmit, felkavarja őket. Őszintén szólva én is rühellem a dupstep-et (igen, azokat is amik "jobbak a tuc-tuc-nál"). Nem mondom, hogy nem zene, mivel a színvonalasabbakban van dallam, de az tény, hogy az igazi zenéhez igazi hangszerek kellenek. Visszatérve az eredeti kérdéshez:

A legdühítőbb az egészben, amiért tényleg sokan leszólják, hogy kezdi kiszorítani a szórakozóhelyekről a hangszeres zenéket. Például itt, ahol lakom, több rock-kocsma is volt, de mind bezárt és a helyükre disco-k és más efféle szórakozóhelyek épültek. Most, rockerként nincs olyan hely, ahova elmehetnék a haverjaimmal és azt a zenét hallgathatnánk, amit szeretünk és ez eléggé dühítő.

2017. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!