Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítség kellene egy kezdő...

Segítség kellene egy kezdő gitárosnak. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy csak most kezdtem nemrég gitározni. Tehát van egy zene amit nagyon szeretném megtanulni hogy hogy kell játszani . Ez az a zene http://www.youtube.com/watch?v=3GLLCmb1FjE . kérlek titeket hogy írjátok le a legegyszerűbben hogy hogy lehet eljátszani. Ezen azt értem hogy az akkordokat és hogy hogy kell pengetni . (akkordokkal tisztában vagyok, húrok nevével tisztában vagyok)

2013. jún. 9. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Google-ban 15 másodperc keresés után:

Gm7 A# Cm7 D# /A# Gm7


Hogy hogy kell pengetni, aztán próbáld meg ki hallani. Erőltesd meg magad egy kicsit, mert ha nem sohasem leszel jó gitáros. Küzdeni is kell nem csak várni hogy az ölünkbe pottyanjon a megoldás.

2013. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezt en is megtanaltam de de a pengetessel van gond nalam
2013. jún. 10. 14:05
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Ennek a pengetésével??

Ennél tisztábban nem is hallatszódhatna, hogy kell pengetni.

Ha ez nem megy még időben vagy abbahagyni és eladni a hangszered.

2013. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez az eladni a hangszered jó poén volt, tetszett.. de picit erős ><.. tényleg próbáld kihallani! nagyon egyszerű, meg az elején a klipben mutatja is egy kicsit,ahogy a srác pengeti a gitárt! Próbáld leszedni
2013. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg próbáld meg leszedni. A 80-as években örültek volna, ha csak ilyen dolgokat kell lehallgatniuk, aztán mégis elég sokat tanultak akkor is a gitárosok (hallásból).
2013. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
figyeljetek en 2 hete gitarozok nem tudtok segiteni anyiban hogy hogy kell pengetni?
2013. jún. 10. 21:25
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem tudunk.

Jó éjt.

2013. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
2013. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az utolsonak koszonom a tobbieknek meg nem
2013. jún. 11. 18:51
 10/13 A kérdező kommentje:
ez az utolso link Gm7 A# Cm7 D# /A# Gm7 ezzekkel az akkordokkal van nem?
2013. jún. 13. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!