Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi kell egy kezdő gitárosnak?...

Mi kell egy kezdő gitárosnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én ezekre gondoltam: gitár,pengetők,capo,pánt(de ez nem feltétlen, mivel eleinte úgy is csak ülve fogok gitározni),gitár állvány. Nagyjából ezekre gondoltam.

És még az a kérdésem lenne, hogy mi az a "slide gyűrű"?

[link] egyébként ezt a gitárt néztem ki :)

Előre is köszönöm! :)


2013. máj. 1. 20:22
 1/5 kgmate válasza:
100%

a Slide gyűrű egy olyan gyűrű amit felhúszol az ujjadra, az egészet befedi, és azt húzogatod a húrokon. a Tanklcsapdának van az Örökké tart című száma. Abban slide gyűrűt használ azon a felvételen Csereszye a szólónál.

ha akusztikus gitározni akarsz, nem igazán lesz szükséged hevederre, a gitár, amit kinéztél bőven elég kezdésnek, ha elektromoson akarsz majd a későbbiekben játszani, akkor is akusztikuson tanulj! :) fölösleges dolognak tartom a Lábzsámolyt ha eszedbe jutna vásárolni egyet,valami gyakorlóezköz nem árt, mondjuk egy ujjerősítő. Jó ha van hangológéped, de be kell tudnod hangolnod gép nélkül is. egy metronóm is jó ha van, mondjuk programként le tudod tölteni androidra vagy számítógépre is.

2013. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Rengeteget segítettél.
2013. máj. 1. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy a gitárhoz kapásból vegyél egy húrkészletet is. Ugyan felhúrozva kapod a hangszert, de sok esetben ezek már elég viseletesek és amúgy se jó minőségűek.
2013. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Korrekt gitár.Hát szerintem vegyél egy gitárt húrt oszt kész.Majd a későbbiekben meg ami kell.
2013. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek a segítséget! :)
2013. máj. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!