Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Fankadeli zenéjét?...

Szeretitek Fankadeli zenéjét? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 18:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy visszafordult a "drogos repperekhez"? De ha akarná se tehetné, mert ott mindenki utálja, mert egy köpönyegforgató sz*r alak. Utána meg már nem volt nehéz bemesélni a **ruc.info-soknak, hogy jaj szegény Ferikét kiutálta a sok hungarofób zsidó-cigány rapper, mert akármiért. Történetesen azért lett kiutálva mert kb ott mindenkit átbaszott és azt nézte kiből és hogy lehet hasznot húzni. De persze titeket ez már nem érdekelt, hísz ő a nagy hazafi, a nacionális zenéivel. Lehet ő akármilyen féreg, amíg turbómagyarkodik addig a szarát is megennétek porcukorral...
2013. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10. Azért FankaDeli szövegei nem valók egy Bárány Attila mixhez. Szerintem ez tök logikus...

Amúgy én szeretem a zenéjét, sok mindent elmond és lehet rajta rendesen gondolkozni, főleg ha éppen egyedül érzem magam vagy csak olyan kedvem van. Van az egészben valami jó dolog, bár kicsit lehangoló, mégis szeretem. Magát az embert pedig csodálom. Én csak azt látom amit megmutat az életéből de szerintem ő az aki nagyon jól csinálja és tesz is azért elég sokat, hogy jó legyen.

2014. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!