Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Fankadeli zenéjét?...

Szeretitek Fankadeli zenéjét? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem rajongok érte de nem rossz. A szövegei elég jók de a rappelési stílusa annyira nem jön be.
2013. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Alapjában véve nem szeretem a reppet. A szövegeinek van mondanivalója,de "zeneileg" semmi.
2013. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem, undorító képmutató ember. De jól megszedhette magát a sok ostoba turbómagyaron.
2013. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

a szövegei tetszenek mert van mondani valója is csak a sok agyhalott nem érti...mint pl az előttem válaszoló se nagyon érti szerintem!

A másik fele meg az h a TV az ami agymosottá teszi az embereket... A sol reklám meg ilyenek...nem a zene!

2013. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

NoO_Name


Ez így nem teljesen igaz,mert zuene által is lehet manipulálni az embereket. Most nem csak Fankadeliről van szó,inkább a híresebb popsztárocskákra gondoltam.

2013. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
De Fanka szerintem nem arra megy hogy manipulálja az embereket...csak egy kicsit figyeljétek a szöveget és próbáljátok megérteni. Nagyon sok okosságot mond!!
2013. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

@NoO_Name

Fanka hipphopper volt, onnan kiutálták, mert egy köpönyegforgató volt. Aztán ugye jött ez a turbo magyar időszaka, felkarolta a *uruc.info nevű "egyáltalánnemagymosó" oldal. Ott őt hozsannázták, a többi magyar rapperre meg köpkdötek hogy minden számuk a drogozásról szól és nemzetgyalázók és hungarofóbok és bla bla bla... Ahogy meg olvasom megint stílust váltott. Oda megy az az ember ahol pénzt szagol, és egy ilyennek a nagy bölcsességeit akarod te elhinni. Vissza térve a fent említett oldalra, ahol Fankát promózták annó, nah az pont tele van ilyen habzószájú mindenkit gyűlölő ultra nagyon hazafi magyarokkal, akik előszeretettel dobálóznak azzal hogy "te agymosott vagy", ha valamivel nem értesz velük együtt. Szóval hogy itt kiszámít agymosottnak, az igazából csak nézőpont kérdése...

2013. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Apropó NoO_Name!

Ezek után megkérdezném, nem érzed magad egy kicsit behintáztatva?


egy "agyhalott"

2013. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem azért hiszem el azokat a dolgokat mert fanka mondja...félre értés ne essék!! Nem tartozik a kedvenceim közé...csak sok zenéjében érdekes dolgokról rapel, vagy inkább úgy mondom h számomra érdekes..
2013. jún. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz ez a fajta dolog, amit ő tol, de EZEK A ZENEI ALAPOK SÍRBA VISZNEK! Én 17 évesen tán senki nem haragszik meg, ha pörgő cuccokat akarok hallgatni. Elalszok egy fanka lemezen. Egyetlen mázlija hogy személyes kedvencemmel Kowalsky-val feljavította magát az expedíció nevű lemezen.
2013. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!