Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek az gáz ha szeretem...

ULTRAGOKU4 kérdése:

Szerintetek az gáz ha szeretem a japán zenét? A dallamát? Nagyon megfogott mostanában!

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ha az én is gáz vagyok. És nem ezekre a buz i animés (Naruto meg a sok no-name sz@r) szarokra gondolok, hanem az IGAZI japán zenékre.
2013. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is azokra gondoltam mármint az igazi japán zenékre :)
2013. jún. 5. 15:47
 3/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudom de ha az én is gáz vagyok. És nem ezekre a buz i animés (Naruto meg a sok no-name sz@r) szarokra gondolok, hanem az IGAZI japán zenékre."


Na neked is sok eszed lehet . Animés szarok mi ? Hát ha csak a narutot ismered nem csodálom hogy szarnak tartod .. Millió meg 1 jó zene anime openingje/endingeként is jelen van , csak hogy tudd.

2013. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Rühellem az animéket is (!) de itt most a zenéről volt szó. És az az elvont japán rockszerűség az ne is haragudj nagyon gáz.
2013. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én meg nem az animékről beszéltem!
2013. jún. 5. 15:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Már akinek , előbb hallgatom a japán elvont rockszerüséget , mint a ratyi európai rockot meg metált , kb annyiból áll hogy 1 elmebeteg üvölt a mikrofonba torkaszakadtából ..
2013. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van nekem is van egy csomo rock és metál együttes kedvencem de azok mind amerikaiak nem ratyi európaiak
2013. jún. 5. 16:08
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
B@sszátok meg ilyenek alkotják a társadalmat. "Ratyi európaiak". Akkor ki lehet emigrálni Amerikába a geclbe azt lehet azt lehet hamburgert zabálni. "ratyi európaiak" pff.
2013. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha annyiból áll hogy torkod szakadtából kell üvölteni miért nem lépsz fel koncerteken? Pénzt is keresnél vele rendesen. Vagy mégse csak üvölteni kell? o.o
2013. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha az indiai zene fogott meg akkor az fogott meg,ki a tököm határozza meg,hogy neked mit kéne hallgatnod.
2013. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!