Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gáz mostanában ha...

Miért gáz mostanában ha valaki szereti a musicaleket? 14/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Miért lenne az? Hallgasd nyugodtan ha azt szereted stb...


Szerintem ilyen kommentek fognak ide érkezni , DE! ettöl igazából nem lesz jobb a kérdezönek.


Az a baj , hogy a világgal van a gáz !


AZ A VALODI BAJ, hogy már valaki fejében megfordul az , hogy baj-e , az hogy musicalt hallgat.


De hát ez ellen nem lehet tenni , romlásba visszük a világot .


Remélem lehet érteni a lényeget.

2009. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak, ugyebár nem "trendi", mert neked is ilyen retardált emósokat, meg diumdisut kéne hallgatnod, ahhoz, hogy elfogadjanak, ilyenekre szarni rá, akkor leszel egyénig, ha nem hagyod magad befolyásolni...
2009. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Sose lesz az... legfeljebb lesz pár ember akinek nem tetszik hogy te azt szereted. Na azokat le kell tojni magasról.
2009. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gááááz??? Dehogy az!!

És én ezt teljes szívemből mondom ugyanis én is musical mániás vagyok :) Bár mondjuk főleg az Operettszínházban adottakat szeretem, de akkor is :)

Te legalább művelt vagy!!! Nem úgy, mint a többi hülye ismerősöd( bocsi ha durva vagyok)

Engem is lenéznek, de már kezdik megszokni ...:)

És szerintem nem is tudják, hogy mennyi velünk egykorú kezd "átállni" ennek a műfajnak a kedveléséhez.....

Én végre örülök annak, hogy vannak velem egykorúak akikkel az ilyenekről tudok beszélni :)

Ne törődj velük, mert csak szomorú leszel :)

Pusz

Panka

Egy musicalmániás 14,5 éves:)

2009. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Azért gáz a musical, mert: - a legtöbb playbackről megy

-mondanivalója 0

-idióta nyivákolás megy végig benne

Hallgass inkább egy operát, sokkal több értelme van

2009. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

Miről beszélsz te??? Hogy a musicalek playbackről mennek???

Te tiszta abnormális vagy....De ha már így gondolod, magyarázd meg, hogy miért gondolod ezt a playback dolgot...

2009. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz,én csak musicalt hallgatok,legszebb élményeim közé tartozik az,amikor először láttam a Padlást,majd egy évre rá a Macskákat,szerintem ettől szebb zenét nem sűrűn lehet találni
2009. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Ha neked tetszik hallgasd. Ne érdekeljen, ha valaki gáznak tartja. Azért tartják gáznak, mert

1. Nem szeretik a musicaleket

2. Szerintük értéktelen szar az egész

3. Idegesítik őket a kis tini rajongók

4. Többnek, felnőttesebbnek akarnak tűnni azzal, hogy gáznak tartják.

Amúgy én rühellem a musicaleket, a legtöbb zenét sokkal szebbnek tartom ezek zenéinél, de ha valaki szereti, szerintem nem "gáz".

2009. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem cseppet sem gáz én is szeretem és a barátnőim is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


13/L

2010. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, én is szeretem őket. :)
2010. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!