Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Összességében mi a véleményete...

Összességében mi a véleményetek az idei Eurovízióról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

Egyetértetek azzal, hogy a 2 elődöntőből ki jutott tovább és ki nem?


Továbbjuttattatok volna mást az elődöntőben valaki helyett? Ha igen, kit ki helyett?


győztesekről?



2013. jún. 3. 20:03
 1/4 sándorjános ***** válasza:
93%

Több okot is látok a dán győzelemben:

1. Eszméletlen katarktikusra csinálták az előadást (effektek, gesztusok, zene)

2. Olyanok, mint a svájciak, lengyelek, írek, tehát nem rendelkeznek nagy ellenszenvvel egyik ország részéről sem.

(Lásd: Magyarország és drága szomszédaink)

3. Akik később csatlakoztak be a műsor nézésébe az együttesek felidézésekor pont egy olyan reflénszerű pillanatot mutattak, amiről nem lehet egyből puff Rossz

véleményt mondani.

4. Kicsit folklóros, kicsit idegen, de a helyi ekzotikumához hű a dal a modern popsláger sémával ötvözve.

5. Szimpatikus előadók: Nincsenek se melegnek öltöztetve, nem nagyképűsködnek, nem eröltetett az imázsuk. (Ez csak kevés elődóra vall az ilyen pop kultúrális "tehetségkutató" jellegű műsorokban.)


- Nekem ez a produkció ott volt a top 3 ban, de az első akkor is a Görög számomra "Alcohol is free" :D

- A Francia tényleg nagyon szar volt, vagy csak nekem rosz az ízlésem az ilyen rockosabb rekesztősebb zenékben?

(mert nekem adta)

- ByeAlexről, hát 9. hely nem rossz, bár egy "jobb dal" esetében kéne ilyen pozíción szerepelnünk, ha nem jobban.

Én lejjebb értékeltem, olyan 14. hely köré, de Európának tetszett.

A Svéd felhajtás beteges, eröltetett, de szórakoztató, azért kíváncsi lennék, hogy magyarba egy ilyen hogy sűlne el (Orbán, János Vitéz, erős paprika, C-vitamin, Berényi Miki, tüntetés, egyetemisták, munkanélküliek, Puskás Ferenc, Hofi Géza, Rubik-kocka).

2013. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Az első elődöntőben a 10 továbbjutó közül 9-el egyetértek, hogy bejutott. Csak Litvánia bejutásával nem értek egyet. Én helyette Ausztriát vagy Ciprust juttattam volna tovább. Szerbia kiesésén meglepődtem azt hittem, hogy simán bejut hiszen Szerbia általában beszokott jutni + ott volt egy elődöntőben vele 3 volt jugoszláv tagállam(Horváto., Szlovénia, Montenegró) akik szavaznak rá. De végülis borzasztó dal volt.

A második elődöntőben szerintem San Marinónak és Svájcnak kellett volna továbbjutni Grúzia és Örményország helyett.

A döntőben egyetértek Dánia győzelmével. Viszont Azerbajdzsán második helyével már nem.

2013. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kini :)) ***** válasza:
100%
Tavalyi színvonalasabb volt sokkal, de azért itt is voltak jó számok. Az elődöntőben nagyon sok volt, ami nekem nagyon tetszett, de nem jutott tovább. (Pl: Albánia, Bulgária, Macedónia, Montenegró)Őket továbbjuttattam volna simán mondjuk a román énekes helyett. A top háromról annyit, hogy az Ukrán produkció engem nem fogott meg, Azerbajdzsán nagyon jó volt (nyerhetett volna nyugodtan), Dánia, a győztes meg szintén nem tetszett annyira.
2013. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az a véleményem, hogy a 2012-es képest egy kicsit... lejjebberesztett az idei, de azért voltak nagyon jók.

Dániával én is egyet értek. Tetszik a dal is, meg az első válaszoló bővebben kifejtette, és én is ugyanúgy gondolom.

Nekem Ukrajna sem volt rossz (legalábbis a tavalyihoz képest jobb volt), de nem értem Azerbajdzsán miért van annyira mindig az "elsők" között. Nekem nem nagyon tetszett a daluk.

Németorzságról annyit, hogy szerintem hülyeség már egy egyébként is ismert előadót (Cascada) küldeni.

Franciaország nekem sem tetszett. De Olaszország annál inkább. Bonnie Tyler-t (Egyesült Királyság) tisztelem.

Svédországról meg csak annyit, hogy az nyálas kisgyerek egyáltalán nem illett oda. Élőben nagyon hamis volt az egész.

ByeAlex-ről meg csak annyit, hogy mi, magyarok sokkal jobb számokkal indultunk már eddig, de úgylátszik, hogy ezt kajálja Európa.


És akkor ha már itt vagyok, akkor leírom kinek adtam volna pontokat:


1 pont: Írország

2 pont: San Marino

3 pont: Macedónia

4 pont: Dánia

5 pont: Svájc

6 pont: Bulgária

7 pont: Izrael

8 pont: Hollandia

10 pont: Izland

12 pont: Olaszország

2013. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!