Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is nagyon harmatos...

Szerintetek is nagyon harmatos a brit X-Factor idén összességében?

Figyelt kérdés
Személy szerint számomra ketten ütötték meg a mércét, de ők is szoktak téveszteni tévedni, rosszul választani.

2012. okt. 30. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos egyet kell értenem pedig annyira drukkoltam az új évadnak de valahogy ez most más mint a korábbiak sokkal hidegebb. A zsűriből én kivágnám Louist és Nicole-t mert őket utálom ellenben Tulisával aki nálam kedvenc mentor és látványnak is nagyon ott van.
2012. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy a kedvenceim:

Ella Henderson,Lugy Spraggan,James Arthur,Jahmene Douglas,Kye Sones és Melanie Masson de ő már kiesett


Akiket utálok:

Rylan Clark,Union J,MK1,District3,Christofer Maloney

2012. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg gyengébb kicsit a mezőny. Nekem Kye Sones és Ella Henderson a kedvenceim. De bírom még James-t is, neki nagyon egyedi a stílusa. Rylan szerintem hatalmas figura, de énekelni nem nagyon tud.

MK1-t sajnáltam, hogy kiesett, szerintem sokkal jobbak voltak mint a két fiúbanda.

Mentorok közül Tulisa és Gary a legjobb, Nicole-t is bírom, jókat be tud szólni, de Louis hááát, őt inkább nem minősíteném.

2012. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hol nézitek? lehet nézni online valahol? :o
2012. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy online lehet-e nézni... A youtube-on is van csatornája, de ott csak a produkciók vannak fent.

Torrentet szoktam letölteni, x factor uk néven keresd!

2012. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is torrenten szoktam. Többnyire magyar torrentről, de a kalózöbölben hamarabb felteszik és hát oda nem kell regisztrésön
2012. nov. 4. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

fimon.com

azon belül uk tv channels és ITV1

2012. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ilyen hülyeséget kérdezni...
2014. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!