Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Epiphone Special...

Szerintetek a Epiphone Special-II LTD jó gitár? Véleményeket várok!

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen gitárt de gitárszettben.Van benne erősítő,kábel, tok, pengető, hangoló. 54ezer ft.Szerintetek megéri? itt a link [link]

2013. máj. 28. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
semmiképp sem éri meg
2013. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert?
2013. máj. 28. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
a szettek általában nem szokták megérni, de ez sem. 54ért én vennék mondjuk egy jó használt gitárt, mondjuk 45ezerért, tokkal együtt, egy ilyen erősítőt meg párezer forinért be lehet szerezni használtan, a többi meg parasztvakítás, kábel is párszáz forinért már van (és amit a szetthez adnak, biztos nem is ér többet), pengető megintcsak nem nagyszám, hangoló teljesen elhanyagolható mióta minden telefonra meg számítógépre lehet letölteni hangoló programot, úgyhogy ami igazán kell, az egy gitár tokkal, (többnyire együtt adják őket használtan, vagy ha nem, akkor alkudsz hozzá egy olcsó tokot), meg egy erősítő. de a lényeg, hogy a gitár minél jobb legyen, ennyiért meg lehetne sokkalsokkal jobbat
2013. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha, csak nem értek igazán a gitárokhoz ezért félek használtat venni ne hogy átvágjanak.
2013. máj. 28. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
nem fognak jobban átvágni, mint a boltban :D ez a szett alapból átvágás, többet kérnek érte mint amennyit érne szerintem. úgyhogy nyugodtan lehet használtat venni:)
2013. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig használtnál sokkal nagyobb az esélye, hogy értelmeset vehetsz.

Ha te nem értesz hozzá vigyél magaddal valakit, aki ért.

2013. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp ilyen gitárt akarsz, akkor a Hangszerdiszkontnál most akciósan 39 rugó. Inkább vedd meg ott és nézzél hozzá akár használtan egy jó erősítőt. Árban nagyjából ugyanott fogsz kijönni, de lényegesen jobb erősítőd lesz, mintha ezt a csomagot vennéd meg. De ha nem ragaszkodsz az új hangszerhez, akkor én is azt javaslom, hogy először is a használt piacon néz körül.
2013. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem írókhoz, szerintem felejtsd el. Használtn nagyságrendekkel jobb gitárt és erősítőt vehetnél ennyiből. De már akkor is lényegesen járnál, ha vennél használtan valami normálisabb erősítőt, és a maradék pénzből egy új gitárt.
2013. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jakcsi ***** válasza:

Hasznaltat vegyel.

Ajanlom neked a gitarshop.hu oldalt

2013. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!