Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit gondoltok mennyire...

Ti mit gondoltok mennyire biztonságos neten hangszert vásárolni?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy gitárt neten, de félek ,hogyha megrendelem és kihozzák egy rakás szart kapok...

Ti vásároltatok már interneten keresztül? Mik a tapasztalataitok?



2013. máj. 23. 21:34
 1/6 anonim válasza:
100%
Én most tervezek egy elektromos hegedűt vásárolni külföldről. Ha interneten vásárolsz, mindenképpen boltból vegyél és csak onnét, ahol van a hangszerre garancia, pénz visszafizetési lehetőség, magánembertől soha! Sokkal jobb megnézni és kipróbálni a hangszereket, ha van rá lehetőséged, inkább ezt válaszd, ha nincs, akkor pedig próbáld a lehető legbiztonságosabb helyről vásárolni.
2013. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hangszerdiszkonttal vannak pozitív tapasztalataim.
2013. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha bolttól vásárolsz interneten, 8 napon belül, mindenféle indoklás nélkül visszaküldheted, és kötelesek visszafizetni. Szóval legrosszabb esetben, te állod a visszaszállítás költségét.

Egyébként én is a hangszerdiszkontból szoktam vásárolni, és ők nagyon korrektek az eddigi tapasztalataim alapján, azonkívül gyorsak is. Az egyetlen negatívum náluk, hogy a webshopuk nem éppen naprakész. Többször is előfordult már, hogy nem volt náluk raktáron, vagy egyáltalán megrendelhető státuszban az, ami a webshopon még kint volt.

2013. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 23. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
azért többnyire az árkategóriához képest neten sem csalódsz. persze vannak kivételek, de én többször is rendeltem látatlanban, amikor 50ezres gitárt vettem netről, akkor tudtam hogy olyat fogok kapni, amikor 25ezrest, akkor tudtam hogy olyat. Nekem eddig nem volt rossz tapasztalatom. előny ha kipróbálja az ember, de nekem jópár ismerősöm készíttetett milliós gitárt spanyolországból, és nyilván ott mivel egyedi, nem tudja kipróbálni az ember.
2013. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 12 évben többszázszor vásároltam interneten és abból jó néhány gitár volt. Semmi bajom vele, csak figyelni kell arra, milyen feltételei vannak a vásárlásnak és vannak-e megbízható visszajelzések az eladóról.
2013. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!